Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Хто чим керує.

Ігор Бурдяк | 29.04.2012 13:28

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
4

Голосов "против"
2

Реакція партія влади України на ініціативу канцлера Німеччини.

"МЗС Німеччини веде переговори з владою України щодо перевезення екс-прем'єра Юлії Тимошенко на лікування до берлінської клініки Charité" – про це заявила федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель в інтерв'ю радіо "NDR Info".

"Ми, з боку Німеччини, вже декілька разів надсилали лікарів та обстежували її. Лікарі вважають, що лікування можна найкращим чином провести у німецькій лікарні. Тому міністерство закордонних справ Німеччини намагається про це домовитись, так само як і Канцелярія", – сказала Меркель.

"Могу предположить, что канцлер Германии Ангела Меркель, "забыла", что страна, которой она руководит, называется ФРГ, а не Украина. Иначе как можно объяснить ее бесцеремонное вмешательство во внутреннюю политику нашей страны?"так відреагував народный депутат України, член парламентської фракції Партии регіонв Василь Кисельов на заяву канцлера.

Здається, Ангела Меркель не керує не лише такою країною, як Україна, а й такою, як Німеччина. Вона "керує" лише Кабінетом Міністрів. І керує навіть ним досить умовно, бо ж ряд рішень ухвалюється методом голосування членами Кабміну. І часто він не такі рішення він ухвалює, які хоче канцлер.

Просто в нас дійсно є особа, яка керує Україною і цю нинішню українську специфіку, яка є основною її бідою, Кисельов чомусь екстраполює на Німеччину.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua