Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4f900a8394bc3/

.Кіровоградський "УДАР" залучає до своїх лав найавторитетніших людей області.

Дмитро Володимирович Сінченко | 19.04.2012 15:52

18 квітня 2012 року відбулась Конференція кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

18 квітня 2012 року відбулась Конференція кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка". Головним питанням порядку денного було обрання делегатів на 9 З'їзд партії, що відбудеться 28 квітня у місті Запоріжжі.

Відкриваючи Конференцію голова обласної організації Анатолій Ревенко заявив, що "УДАР" відійшов від практики проведення своїх з'їздів у Києві, а поширює такі важливі заходи у регіони. "Ми сподіваємося, що ми своєю плідною роботою здобудемо право приймати один з наступних з'їздів у нас на Кіровоградщині" – заявив пан Ревенко.

На Конференції були присутніми 42 делегати, які представляли 21 районну організацію. Крім того, відвідати захід прийшла велика кількість гостей.

"Наша політична сила досить молода, але в нас є той запал і бажання, які дозволяють нам впевнено рухатись до своєї мети. Ми вже зараз за різними прогнозами маємо близько 10% підтримки виборців, і це лише початок. Ми вийшли на третє місце у рейтингу симпатій кіровоградців, обігнавши знаних мастодонтів українського політикуму. Саме з нами пов'язують свої надії ті, кому небайдужа доля цієї держави. До нас тягнеться молодь, культурна та бізнесова еліта. Ми відкриті для всіх, хто має досвід і вміння політичної роботи, для професіоналів у різних сферах, а головне – для порядних та надійних людей, які є прикладом для наслідування. Хочу з приємністю повідомити, що до наших лав приєднався Віктор Федорович Шмідт, знаний у нашому краї підприємець і політик. Вступили до партії освітяни,представники творчої інтелігенції, бізнесмени. Ці люди є авторитетами у нашій області, вони знані своєю принциповою позицією і готові працювати з партією, вкладаючи всі свої сили та знання" – наголосив Анатолій Ревенко.

Обираючи делегатів на 9 З'їзд партії "УДАР", голова Кіровоградської обласної організації наголосив на тому, що потрібно як найширше представити районні і міські організації, бо саме на них лежить левова частка роботи. Делегати конференції підтримали таку пропозицію голови і список делегатів було затверджено одноголосно.

Наступним питанням порядку денного, було обрання Ради Кіровоградської обласної організації. Делегатам були запропоновані такі кандидатури: Ревенко Анатолій Дмитрович, Козуб Ігор Борисович, Сінченко Дмитро Володимирович, Середа Олександр Вікторович, Шмідт Віктор Федорович, Ліщенко Костянтин Олександрович, Солончук Олег Васильович, Яковлєв Віталій Васильович та Третьяков Геннадій Вікторович. Пропонуючи саме такий склад ради, Анатолій Ревенко наголосив, що ці люди зможуть зробити все, щоб досягти найкращого результату. Голосуванням було підтримано запропонований список членів Ради, і знову ж – одноголосно.

На завершення голова обласної організації Анатолій Ревенко побажав всім плідної роботи і наголосив на тому, що зараз найбільше роботи саме у голів районних організацій. "Ми повинні працювати, як єдиний злагоджений механізм. Нам потрібно відчувати, що ми одна команда. Я дуже сподіваюсь, що після нашої Конференції ми працюватимемо ще енергійніше. Керівники обласної організації завжди відкриті для районів, ми готові допомагати, радити, підтримувати. Але хочемо бачити і від вас зворотній зв'язок, бажання працювати і виконання усіх покладених на вас завдань. Ми маємо чітко усвідомити для чого і куди рухаємось і головне, маємо вірити у перемогу. Бо якщо ми просто гратимемося у велику політику і шукатимемо зиску для задоволення власних потреб, то гріш нам ціна" – наголосив Анатолій Ревенко.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua