Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"УДАР" стає частиною родини Європейської Народної Партії


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
2

Голосов "против"
2

Партія "УДАР" розпочала інтеграцію в Європейську народну партію. Віталій Кличко представив свою партію та її програму у Брюсселі на з'їзді ЄНП. На цьому заході "УДАР" було репрезентовано, як партію європейського зразка.

Партія "УДАР" розпочала інтеграцію в Європейську народну партію. Віталій Кличко представив свою партію та її програму у Брюсселі на з'їзді ЄНП. На цьому заході "УДАР" було репрезентовано, як партію європейського зразка. Лідер партії УДАР Віталій Кличко звернувся до керівництва Європейської народної партії з проханням щодо надання партії УДАР статусу спостерігача в цій організації.

"Європейська Народна Партія є об'єднанням європейських правоцентристських партій, які перебувають нині при владі в більшості провідних країн ЄС. ЄНП має найбільше місць у Європейському парламенті і є однією з найбільш авторитетних політичних сил на континенті. Ідеологічно ця партія є найбільш близькою до "УДАРу": вона виступає за соціальну ринкову економіку,вільне об'єднання громадян для захисту своїх інтересів і традиційні цінності, які близькі й українському суспільству (цінність свободи, непорушності прав громадянина, захисту прав власності, сприяння зміцненню кожної сім'ї і подібне)." – прокоментував дане питання голова Кіровоградської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Ревенко.

Єврокомісар Штефан Фюле вітає зусилля Віталія Кличка, спрямовані на об'єднання громадян України навколо європейських цінностей. Крім того, комісар підкреслив, що громадянське суспільство і опозиція повинні грати важливу роль в Україні для успішного проходження європейського курсу.

"Приєднання нашої партії до сім'ї ЄНП посилить її позиції,стане реальним кроком до європейської інтеграції України, дозволить доносити позицію "УДАРу" до європейської спільноти і сподіватися на підтримку в критично важливих питаннях: контролі за чесністю виборів, діалозі з іншими демократичними силами" – наголосив Анатолій Ревенко.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua