Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Анатолій Ревенко: ""УДАР" йде на вибори окремо".


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Партія "УДАР Віталія Кличка" піде на вибори до Верховної Ради окремо від інших опозиційних сил. Таке рішення є результатом довгих дискусій, обговорень та вивчення результатів соціологічних опитувань

Партія "УДАР Віталія Кличка" піде на вибори до Верховної Ради окремо від інших опозиційних сил. Таке рішення є результатом довгих дискусій, обговорень та вивчення результатів соціологічних опитувань.

"Дослідження показують, що партії, об'єднані в спільний список, навряд наберуть набагато більше голосів. Адже політика це далеко не математика, і два плюс два тут дорівнює зовсім не чотири. Треба розуміти, що в різних регіонах, у різних сил не однакова підтримка. І той хто підтримує "Свободу" не проголосує за "УДАР" і "Фронт Змін", а той кому подобається "УДАР" не буде в захваті від об'єднання, з тою ж таки "Свободою" і навряд проголосує за такий об'єднаний список" – прокоментував ситуацію голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Ревенко.

За соціологічними дослідженнями партія "УДАР" продовжує демонструвати зростання рейтингу з 5% – у грудні 2011 до 7% – у березні 2012. "Це прекрасний показник. Адже жодна сила, ані провладна, ані опозиційна не може похвалитись такою динамікою. Нашим людям набридли одні й ті самі обличчя у владних кабінетах, їхніми невиконаними обіцянками ми ситі по горло. Саме тому, "УДАР", як молода, нова, європейська політична сила має підтримку і симпатію виборців у всіх регіонах і різних соціальних групах" – заявив Анатолій Ревенко.

Партія "УДАР Віталія Кличка" визначила для себе пріоритети на майбутні вибори до Верховної Ради і вважає, що найголовнішим для опозиції є об'єднання вже у парламенті з метою отримати 51% місць у головному законодавчому органі України.

"Наша мета це формування демократичної більшості у новому скликані Верховної Ради. Для цього нам потрібно прикласти всі можливі і неможливі зусилля. Тому на нашу думку, об'єднуватись в один список не доцільно, ми можемо втратити такі важливі відсотки. І ще одне, що дуже турбує партію "УДАР Віталія Кличка", це постійна критика одне-одного в таборі опозиційних сил. На нашу думку нам потрібно піти від взаємопоборення, а якщо виникають непорозуміння, вирішувати їх за круглим столом, а не на політичних ток-шоу, тим самим демонструючи роз'єднаність демократичного табору. Всім нам потрібно зрозуміти, що в нас один спільний опонент – партія влади і боротись ми маємо з ними, а не між собою" – наголосив пан Ревенко.

Разом з тим, "УДАР" продовжує виступати за висунення єдиних кандидатів від опозиції в мажоритарних округах за умови проведення публічних обговорень кандидатів та праймеріз.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua