Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Кіровоград   УДАР   міська конференція   Макієнко   Ревенко

Зміни в УДАРній команді


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

В суботу, 17 березня 2012 року, відбулась позачергова звітно-виборча конференція Кіровоградської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка". Рішення про проведення конференції було прийнято Радою обласної організації.

В суботу, 17 березня 2012 року, відбулась позачергова звітно-виборча конференція Кіровоградської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка". Рішення про проведення конференції було прийнято Радою обласної організації.

"Таке рішення обумовлено тим, що останнім часом ми майже не бачили роботи нашої міської організації. Її голова взагалі не виходив з нами на зв'язок і не брав участі у засіданнях Ради, не долучався до проведення акцій і вирішення нагальних питань, які виникали в організації. Як з'ясувалось, причиною цього стала робота і постійна зайнятість керівника організації. Але ж нам потрібно розвивати організацію, нам потрібні люди, які будуть весь свій час приділяти міській організації, які будуть працювати і давати результати. Тому на Раді Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" було прийнято рішення про скликання конференції і обрання нового голови" – заявив голова КОО "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Ревенко.

На конференції були присутніми близько 40 членів партії (за квотою – 1 представник від 5 членів партії). Захід розпочався з вітального слова Анатолія Ревенка і вибору президії, лічильної комісії та секретаріату. Головуючим на конференції було обрано голову Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолія Ревенка.

Головуючий оголосив список питань, які винесені до обговорення на конференції. Першим пунктом було обрання нового голови міської організації. До розгляду учасникам конференції була запропонована кандидатура Олександра Івановича Макієнка.

"Я маю величезний досвід політичної діяльності, але не хотів би хвалитися своїми колишніми заслугами. На сьогодні партія "УДАР Віталія Кличка" – це єдина сила в якій я бачу себе. Ця партія не заплямувала себе корупцією, скандалами, це єдина проєвропейська, поміркована і виважена політична сила, яка знає чого хоче і як цього досягнути. Я маю план розвитку міської організації і вже подав його на вивчення і схвалення Раді обласної організації. Думаю, що мій досвід і команда допоможуть підняти міську організацію і вивести її в лідери за прихильністю громади міста." – наголосив Олександр Макієнко.

Оскільки інших кандидатур подано не було, а колишній голова сам відмовився від посади, учасники одностайно проголосували за обрання Олександра Івановича головою Кіровоградської міської організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка". Також були обрані керівні органи – заступник голови, Рада міської організації, Контрольно-ревізійна комісія.

На останок, голові міської організації побажали наснаги, сил, терпіння і, що найголовніше, бажання розвивати партію "УДАР Віталія Кличка" в Кіровограді.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua