Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

В Кіровограді є радон? Ні, не чув!


2
Рейтинг
2


Голосов "за"
4

Голосов "против"
2

Нещодавно кіровоградців здивували. Ні для кого не секрет, що Кіровоградщину природа щиро наділила покладами інертного газу радону. Ні для кого, окрім обласної державної адміністрації.

Нещодавно кіровоградців здивували. Ні для кого не секрет, що Кіровоградщину природа щиро наділила покладами інертного газу радону. Ні для кого, окрім обласної державної адміністрації. Можновладці чи то забули про цей загальновідомий факт, чи то просто вирішили і на цьому балів на майбутні вибори заробити.

А тепер докладніше про нову ідею. В кожній школі, садочку, лікарні і взагалі всюди-всюди планується поставити чудо-баночки для збору пилюки. Потім, коли її багато назбирають, баночки транспортують до лабораторії в Києві, де поважні вчені мужі і вирішать чи є у нас радон, чи то лише казки.

"Ми дуже хотіли дізнатись, а у що виллється Кіровоградщині така ініціатива. І виявилось, що встановлення цієї банки коштує 500 гривень, а їх має бути більше тисячі. А звідки візьмуться такі кошти? Звичайно з кишень простих громадян. Всім зрозуміло, що таким чином проблему забруднення радоном не вирішити, проте спробувати збільшити електоральну підтримку діючої влади можна. Попереду вибори" – заявив голова Кіровоградської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Ревенко.

Дивним виглядає і те, яким чином встановлюють ці родоновимірювачі в закладах. Там збирають працівників, учнів, щоб розповісти, але не про родон, а про Шаталова та інших очільників області, які так сильно турбуються про людей. Як заявив Анатолій Ревенко: "Це чергова піар-акція можливого провладного кандидата в депутати по Кіровограду. Але, якщо до цього це був просто голий піар, то тепер ще й платити за нього кошти нам з вами доведеться. Адже кожен кіровоградець знає, що радон у нас є і не потрібні нам ніякі баночки".

Хоча керівники області не кіровоградці... То може і не чули...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua