Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4f659c472c044/

Весняна УДАРна праця

Дмитро Володимирович Сінченко | 18.03.2012 10:26

Весна тільки вступає в свої права, неквапливо відбираючи у зими кожен день. А у Кіровоградської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" кипить справжня весняна робота.

Весна тільки вступає в свої права, неквапливо відбираючи у зими кожен день. А у Кіровоградської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" кипить справжня весняна робота. Вона продовжує створювати осередки у районах області.

За останні два місяці нові осередки нашої партії були створені у Голованівському, Устинівському, Олександрівському, Долинському, Онуфрієвському та Петрівському районах. Кожна з районних організацій отримала достойного голову, який працюватиме для людей і розвиватиме нашу партію, як політичну силу європейського зразка.

Голованівську районну організацію очолив Солончук Олег Васильович, Устинівську – Яворський Михайло Анатолійович, Олександрівську – Поповіцький Валерій Леонідович. Не менш достойними є і очільники інших районних осередків. Так, головою Долинської організації було обрано Лісового Володимира Демяновича, Онуфрієвської – Малолітка Павла Івановича, а Петрівської – Одкидача Олега Вікторовича.

Але наша партія не обмежується лише районами. Нещодавно партійну організацію було створено в селі Веселівка Кіровоградського району, її очолив Кучеренко Петро Іванович.

Робота в партії "УДАР Віталія Кличка" не завершується ніколи. Ви завжди можете звертатись до наших приймалень, які є в кожному районі. Ми працюємо з 9.00 до 18.00 і завжди раді бачити гостей.

"УДАР Віталія Кличка" – партія сильних, відповідальних політиків.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua