Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Ірина Сех   Львів   кримінал   ВО Свобода   ліс   дуб

"СВОБОДНА БЛОНДІ" ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ ВПАЛА З ДУБА?


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
1

Деякі подробиці завтрашнього засідання позачергової сесії Львівської облради...

''СВОБОДНА БЛОНДІ'' ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ ВПАЛА З ДУБА?
Як вже було оголошено, завтра, 16 березня 2012 року, відбудеться позачергова сесія Львівської обласної ради. Однією з причин її проведення стане сім'я Ірини Сех, яка буде говорити про політичні репресії та тиск на неї, щоб захистити свої мільйони, вкрадені з державного бюджету та в мешканців Львівської області.

Мало кому відомо, але ще на початку тижня працівники Державної податкової інспекції розпочали перевірку підприємства "Топаз", власниками і керівниками якого є родина І.Сех. Зазначене підприємство на протязі багатьох років займається незаконною вирубкою та продажем за кордон дуба та інших цінних порід дерев.

Однією з улюблених тем представників "Свободи" для власного піару є екологія та незаконні вирубки. Саме за незаконні вирубки був знятий з посади директор комунального підприємства Львівської обласної ради "Галсільліс" Павло Котик. Депутатами Львівської обласної ради з фракції "Свобода" неодноразово озвучувалися факти про незаконно вирубані лісові масиви, на місцевому телеканалі демонструвались відповідні відеосюжети. А чи не власники підприємства "Топаз" ці вирубки організовували, а намагаючись уникнути кримінальної відповідальності, перекладали свої злочинні дії на Котика?

Дуб, який вирубується у Львівській області переробляється на підприємствах Волині та Рівненщини, а потім переправляється за кордон з метою отримання "довгого долара". Таким чином вивозиться за кордон народне багатство України, а мільйони осідають в кишенях І.Сех та її чоловіка. А Сех, як голова екологічної комісії Львівської обласної ради, заручившись підтримкою свого брата – голови ради О.Панькевича, намагається захистити вкрадене.

Крім того, створення І.Сех національного природного парку "Північне поділля" зумовлене її бажанням продовжити розкрадання бюджетних коштів, які будуть на нього спрямовані, а також фінансів, які будуть виділятися через екологічну комісію обласної ради, яку очолює І.Сех. Також, за так званими "санітарними чистками та впорядкуваннями парку" можна приховати і продовжити вирубувати дуб та інші цінні породи дерев навіть у національному парку.

Тут мова йде про десятки мільйонів. Депутати! Чи варто збиратися для того, щоб захистити вкрадене? Чи варто слухати крики Сех про тиск та політичні репресії, за допомогою якого вона та її чоловік намагаються уникнути відповідальності за вчинені злочини? Хіба це політика та демократія? Чи це майбутній Лазаренко, який обікрав державу і втік за кордон? Може пригадаємо ще слизливе каяття Бориса Березовського?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua