Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4f4de018029c8/

Вимагаю захистити нардепів від голоду!

Антон Дмитрієв | 29.02.2012 10:21

Студенти залишаються без стипендій, пенсії виплачують із запізненням або не виплачують взагалі, соціальні виплати вже видають "через раз". Безумовно, країна в тяжкому становищі. Населення затягує паски. Кожен українець відчув на собі ці тяжкі часи. Не стали виключенням і народні депутати

Вимагаю захистити нардепів від голоду!
Як свідчить звіт, опублікований на сайті Верховної Ради України, депутати заощадили на собі цілих 1,5% коштів, тобто трохи більше 14 млн. грн. Однозначно, такого благородства і жертовності Україна ще не знала. А, головне, як добре, що нам це сказали!

Найбільшу економію народні обранці продемонстрували саме на своїй безпосередній діяльності – законотворчості. Це якраз дуже правильно, адже чого напружуватися, якщо усі закони, які приймає більшість, пишуться не на Грушевського, 5, а в інших будинках і на інших вулицях?. Зате на своє харчування у їдальнях фінансова норма виявилася вичерпана повністю. Вочевидь, поїсти народні обранці ставили для себе більш пріоритетним заняттям, аніж законотворча діяльність. Нічого дивного в цьому немає, бо у буфеті вони проводили значно більше часу, ніж у сесійній залі. Тяжка робота. Шахтарі та лікарі "швидкої" зрозуміють.

Підтримка санітарно-курортного комплексу Ради заощадила держбюджету майже 4,5 млн. грн. І це теж мудро, бо треба обмежити своє зловживання відпочинком на своїх депутатських курортах, краще скромно і бідно принижуватися подорожами до берегів Середземномор'я або ОАЕ.

Приємно відзначити, що народні обранці, будучи найбільш моральними представниками української нації, у тяжку годину проявили неабияку солідарність до народу, продемонструвавши людям, як тяжко вони також можуть жити. Щиро вам дякуємо та бажаємо не зупинятися на досягнутих розмірах заощаджень, хай ваші паски і надалі продовжують затягуватися!

Антон Дмитрієв, лідер кампанії "Рішення" та Антон Долгов, голова Молодіжної профспілки України


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua