Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Громадськість закликає владу відреагувати на факти урізання стипендій

Антон Дмитрієв | 27.02.2012 17:15

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
2

Голосов "против"
2

Сьогодні стало відомо про те, що в одному із вишів – Черкаському державному технологічному університеті – "заднім числом" студентам зменшили стипендію, мотивуючи це "усним наказом" з МОНмолодьспорту (http://facenews.ua/31019/vlast-reshila-borotsja-s-infljatsiej-otbiraja-stipendiu-u-studentov.html).

Громадськість закликає владу відреагувати на факти урізання стипендій
Як лідер громадянської кампанії "РІШЕННЯ" я рішуче засуджую кроки керівників вишу та держави, які просто не тямлять, що роблять. Нагадую, що ще наприкінці 2011 року попереджав і владу, і громадськість про такий варіант розвитку подій, проте тоді ніхто не звернув на це увагу.

У Черкасах рішення урізати стипендії пояснюють інфляцією. Хочу наголосити – абсолютно незаконно і запитую, чи можна уменшити на сукупний коефіцієнт інфляції за два роки зарплати чиновників і депутатів усіх рівнів. Окрім того нинішні студенти колись стануть депутатами і міністрами, і тоді так уріжуть пенсії сьогоднішнім своїм "ґвалтівникам", що пенсія у 530 гривень буде для них недосяжною, "рожевою" мрією.

Сьогодні офіційно звернувся до правоохоронних органів та керівництва Уряду із вимогою негайно відреагувати на факти невиплати визначених чинним законодавством України коштів студентам та притягнути усіх винних до відповідальності. Вважаю, що без цього та показових публічних процесів не тільки над опозиційними лідерами, а й над хапугами у владі цю саму владу просто скоро винесуть на вилах.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua