Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Такої "Ради" нам не треба... або "бєспрєдєл" районного масштабу


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Сьогодні, 22 лютого 2012 року, відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Ленінської районної в місті Кіровограді ради. В ході роботи, керівництвом Ради було допущено ряд кричущих порушень норм регламенту.

Сьогодні, 22 лютого 2012 року, відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Ленінської районної в місті Кіровограді ради. В ході роботи, керівництвом Ради було допущено ряд кричущих порушень норм регламенту.

Зокрема, під час розгляду питання першого порядку денного "Про затвердження структури, загальної чисельності апарату та виконавчих органів Ленінської районної в місті Кіровограді ради шостого скликання" відбулися надзвичайно цікаві події. Після доповіді Голови ради Заботкіна Валерія Миколайовича та внесення пропозицій депутатами, було запропоновано ухвалити даний проект рішення "за основу".

Після того, як це рішення підтримали 28 депутатів, розпочався процес внесення поправок до проекту та їх голосування. Зокрема, виконавчим комітетом було запропоновано затвердити кількість працівників відділу ведення державного реєстру виборців у кількості дві штатні одиниці. За твердженнями депутатів Ленінської районної ради Олександра Кашеля та Руслана Фросіняка, такий підхід суперечить постанові Кабінету Міністрів, відповідно до якої, чисельність працівників цих відділів у органах місцевого самоврядування встановлюється відповідно до кількості виборців, що проживають на території відповідної адміністративної одиниці і для Ленінського району має становити не менше ніж 3 особи. Звісно ж, що на голосуванні ця поправка так і не була підтримана.

Після цього Заботкін В.М. оголосив голосування за даний проект рішення з пропозицією ухвалити його "в цілому". Але рішення не було прийняте, оскільки "за" проголосувало лише 24 депутати.

За діючим регламентом Ленінської районної ради, після голосування це рішення мало б вважатись не прийнятим і бути знятим з розгляду на поточній сесії. Натомість, одним з депутатів від фракції Партії Регіонів було запропоновано оголосити перерву і Голова районної ради, до речі також представник провладної більшості, не ставлячи цю пропозицію на голосування, у супереч всім нормам регламенту, оголосив перерву на 10 хвилин.

Після перерви та повторної реєстрації депутатів в залі, було запропоновано повернутись до розгляду питання один порядку денного. За даними лічильної комісії "за" проголосувало 26 депутатів, але представники опозиції свідчать, що таких "слуг народу" було всього 21! Але на всі протести опозиційних депутатів ніхто не звернув уваги. І лише пан Заботкін в грубій і жорсткій формі порекомендував опозиціонерам не підіймати даного питання.

Після повернення до розгляду, питання першого порядку денного "Про затвердження структури загальної чисельності апарату та виконавчих органів Ленінської районної в місті Кіровограді ради шостого скликання", його було знову поставлено на голосування "в цілому". Перед цим депутати більшості не підтримали пропозицію представника опозиції Кашеля про поіменне голосування з даного питання. За результатами повторного голосування "за" прийняття даного рішення проголосувало 28 депутатів Ленінської районної ради.

Кіровоградська міська організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" вважає такі дії провладної більшості в Ленінський районній у місті Кіровограді Раді кричущим порушенням усіх норм та вимог регламенту, а також нехтуванням усіма нормами депутатської етики і моралі. Ми вимагаємо визнання того, що прийняття даного рішення було незаконним, а також вивчити всі факти про порушення підрахунку голосів членами лічильної комісії і в разі, коли ці факти підтвердяться – притягнути винних до відповідальності у відповідності до чинного законодавства. Закликаємо усі опозиційні сили підтримати нас в даному питанні і разом стати на захист законності і справедливості.

Прес-служба Кіровоградської міської організації

Політичної партії "УДАР Віталія Кличка"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua