Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Мораль української влади.

Ігор Бурдяк | 10.02.2012 13:00

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
5

Голосов "против"
2

За 40 років блукання по пустелі нове покоління євреїв виросло без рабської психології. І чия в цьому заслуга?

Мораль української влади.
Я виріс в антикомуністичному середовищі. Оскільки в СРСР на першому місці була ідеологія, то портрети Леніна, червоні кутки, політінформації були всюди, навіть в колгоспних свинарниках. Але коефіцієнт корисної дії від комуністичної пропаганди дорівнював нулю.

Ніхто їй не вірив. Навіть той, хто її провідував. І секретар парторганізації колгоспу їв на великдень свячену паску, а в час різдв'яних свят колядував.

Тому це антикомуністичне середовище було, незважаючи на всюдисущність червоної атрибутики і "справної цифри" щодо кількості піонерів, комсомольців і навіть комуністів на душу населення не зовсім і "для домашнього вжитку".

А після краху комунізму, здавалося, все стало на свої справжні місця, і ніщо не заважатиме нормальному і природному розвитку нашої країни.

Та не так сталося, як гадалося. Ось що казав Іван Плющ майже півтора року тому назад:

"Не можна не довіряти молодим. Моя велика біда в тому, що я в третьому поколінні вихований на неправді. Але ми вже виховали нове покоління. Ровесники незалежності – це вже покоління. А Ігор трохи старший від них – як же йому не довіряти?! Чи як можна сумніватися?! Все одно Україну, яку ми задекларували, побудують тільки молоді. Тільки молоді! Так що молодим у нас дорога, людям похилого віку у нас має бути шана".

Це він про Ігоря Рибакова, основного фігуранта скандалу з корупційним скуповуванням "тушок" у Верховній Раді.

Чому ж сподівання Івана Плюща виявилися марними? Чи не тому, що "педагоги", виховані в третьому поколінні на неправді не можуть виховати нормальне нове покоління?

Бо ж Ігор Рибаков не виняток. Інший "майже ровесник незалежності", Портнов Андрій, сьогодні радник президента України та керівник "Головного управління з питань судової реформи та судоустрою", який в свій час теж зрадив свою депутатську фракцію (разом із групою молодих юристів, ровесників незалежності) так прокоментував подію:

"Відповідальність повинні понести обидва: Рибаков і Забзалюк".

Слова Ігоря Рибакова:

Нам любые кандидаты нужны. Любые... Главное, чтобы они были с нами. Те, которые... имеют рейтинг на Западной Украине. По х...ю откуда они там...бютовские... не бютовские... Главное, чтобы у меня были эти рабы (!?).

В СРСР про людей партійні функціонери так не говорили. І не думали...

Яке ж покоління виростили Ви, Іван Степанович?

І чи можемо ми виростити нове порядне покоління?

Але найголовніше інше – ця проблема, проблема моралі молодого покоління в зв'язку з цим інцидентом офіційно не буде предметом для аналізу і вжиття заходів, наприклад, у гуманітарній раді при президентові України в інших подібних інститутах, в яких "протирає штани" численна армія чиновників. Просто тому, що офіційно її не існуватиме. І зрозуміло, чому.

На жаль, змушений констатувати, що мораль нинішньої влади ще далі віддалилася від того, що мало б бути, ніж мораль комуністів в часи CРСР. Так, комуністична ідеологія була облудою, але тодішні комуністичні чиновники були людяніші. І рабами своїх годувальників не називали...

Джерела:

Рибаков – Забзалюку: "Начало разговора – 500 тысяч... Мы будем чики-пики... Вот такой подход, бл..."

Иван Плющ расчищает дорогу молодому Игорю Рыбакову

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua