Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Алла Шлапак: Мер Києва має бути хорошим господарником

Ирина Набожняк | 9.02.2012 11:46

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Столичний градоначальник, в першу чергу, повинен вміти забезпечити надійну та якісну життєдіяльність міста, переконана Алла Шлапак.

Алла Шлапак: Мер Києва має бути хорошим господарником
Про це лідер депутатської групи "Соціальна справедливість", Голова Комісії Київради з питань гуманітарної політики зазначила у своєму коментарі для "Главком".

На думку політика, пост мера зобов'язує його постійно знаходитися поруч з городянами, адже тільки так можна зрозуміти, які істинні проблеми є у людей і оперативно вживати заходів щодо поліпшення якості життя киян.

"Мер повинен мати чіткий план дій, він повинен розуміти проблеми міста, жити в цьому місті, поруч з цими людьми. І важливо розуміти їх не в розрізі, "як це в Європі", а в розрізі нашої країни: як це є тут і зараз. Враховуючи обмежений державний та міський бюджети, важкі умови життя городян, яким потрібно їсти, лікуватися, їздити в транспорті, мер весь час повинен знаходитися в Україні", – вважає Алла Шлапак.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua