Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
УДАР   Кличко   опозиція   єдність вибори

Опозиція має бути єдиною!


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

20 січня 2012 року у приміщенні Кіровоградського прес-клубу Реформ відбулася прес-конференція лідера Кіровоградської обласної організації Політичної Партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолія Ревенка.

Опозиція має бути єдиною!
20 січня 2012 року у приміщенні Кіровоградського прес-клубу Реформ відбулася прес-конференція лідера Кіровоградської обласної організації Політичної Партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолія Ревенка.

У ході прес-конференції лідер обласного "УДАРу" прокоментував позицію щодо об'єднання з іншими опозиційними силами та про можливість підписання угоди про співпрацю з ними під час виборчої кампанії.

Анатолій Ревенко заявив, що парламентська кампанія фактично вже стартувала, і саме від опозиції залежить майбутнє нашої держави. Є два варіанти розвитку подій: або продовжиться узурпація влади, або опозиція зможе привести у Верховну Раду нових політиків, які зможуть змінити ситуацію в країні на краще. Тому, на засіданні політичної ради партії "УДАР", було прийнято рішення про пріоритетність співпраці нашої партії з іншими демократичними силами.

Також у ході виступу було висвітлено позицію партії щодо умов і засад об'єднання опозиційних сил. По-перше, партія "УДАР" пропонує більш слабким опозиційним силам, які навряд чи зможуть подолати 5-ти% бар'єр, приєднуватись до тих сил, які мають більший рейтинг, але близькі їм за поглядами та ідеологією. На думку Анатолія Ревенка, це ніяким чином нікого не принизить, а лише збільшить шанси опозиції отримати більшість в парламенті.

По-друге, пропонується обирати кандидатів у список не за критеріями товстих гаманців, а за професійними і моральними якостями, щоб вони за жодних обставин не стали тушками: "Опозиція має представити відкриті списки і будь-хто має мати змогу ознайомитись з докладною біографією кандидатів" – заявив Анатолій Дмитрович.

А третє і найголовніше – це визначення єдиного кандидата від опозиції по мажоритарних округах. На думку "УДАРівців" починати треба не з розподілу округів, а з визначення найдостойнішого кандидата, шляхом проведення своєрідного праймеріз між претендентами. І саме переможець такого незалежного опитування і стане кандидатом від опозиції.

Також Анатолій Ревенко наголосив на необхідності проведення спільних дій по недопущенню фальсифікацій під час виборів. "Це і спільні навчання членів комісій та спостерігачів, і відпрацьовані принципи взаємодії з громадськістю та ЗМІ".

""УДАР" пропонує опозиційним до влади силам підписати Угоду про взаємну співпрацю і взаємодопомогу на виборах, про спільні критерії висунення кандидатів та створення спільної більшості у новій Верховній Раді України" – заявив Пан Ревенко. Така угода буде передана на ознайомлення всім опозиційним силам, а також Юлії Тимошенко та Юрію Луценку, які на думку "УДАРівців" мають брати участь у майбутніх виборах.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua