Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Янукович   бігморди   УДАР   Кличко

Заляпані "бігморди" Януковича – це і є народна оцінка діям влади


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
4

Голосов "против"
3

"Спроби силовиків спіймати і покарати народних месників не спинять українців. Повагу можна заслужити лише справжньою турботою про народ".

Заляпані ''бігморди'' Януковича – це і є народна оцінка діям влади
"Спроби силовиків спіймати і покарати народних месників не спинять українців. Повагу можна заслужити лише справжньою турботою про народ". Так Анатолій Ревенко, голова Кіровоградської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка", прокоментував на прохання ЗМІ інформацію, що в Олександрії невідомі закидали фарбою білборди із портретами президента України Віктора Януковича та міського голови, представника ПР Степана Цапюка.

Анатолій Ревенко зауважив: "Влада на кожному кроці кричить про свої досягнення та про покращення нашого життя вже сьогодні. Куплені соціальні дослідження показують лише незначне падіння рейтингу влади, телеканали створюють ілюзію щасливого життя. Українцям нічого не залишається, як висловити свій протест в такий спосіб, і це є чесна оцінка діям влади".

Нагадаємо, що за фактами пошкодження бігбордів із зображенням президента Віктора Януковича в Україні вже порушено чотири кримінальні справи.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua