Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Продаж землі – це не розвиток села, а повне його знищення...


5
Рейтинг
5


Голосов "за"
6

Голосов "против"
1

Просто жах... Куди ми рухаємося? Страшно...
Дивишся на каналі УТ-1 відео-ролик пропаганди владою бажання завершити земельну реформу. В ролику висловленні думки селян, нібито вони позитивно відгукуються про завершення реформи. Але ж це омана й справжня брехня.


Просто жах... Куди ми рухаємося? Страшно...

Дивишся на каналі УТ-1 відео-ролик пропаганди владою бажання завершити земельну реформу. В ролику висловленні думки селян, нібито вони позитивно відгукуються про завершення реформи. Але ж це омана й справжня брехня. Поясню на простому прикладі. В ролику пропонують висловити свою думку з приводу даного питання на сайті http://www.dazru.gov.ua/. Заходимо на даний сайт і бачимо опитування "Як Ви ставитеся до запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення?". Пропонується три варіанти відповіді: "Позитивно", "Позитивно за певних умов" та "Негативно". Опитування стартувало ще в жовтні і на даний час маємо такий розклад: аж 56 % вибрали варіант "Негативно". (Позитивно відгукується лише 17 %). Тож чому, запитується, не сказано про це в ролику? Чому людям не говориться правда? Чому видається однобоку інформація? Не всі селяни мають можливість зайти на даний сайт і дізнатися правду. Нащо дурити людей? Відповідь проста: це вигідно багатіям та нинішній владі. Просто жах. що чекає українське село в майбутньому. За те в ролику говорять, що завершення реформи врятує українські села. Було б смішно, якби не хотілося плакати від такого нахабного загарбання українських земель. Це ж скільки вистачає цинізму можновладцям вигадувати такі нісенітниці та так спаплюжувати правду. Через рік земля "піде з молотка" і до того часу багатії вирішили через телебачення зовсім "запудрити" мізки людям, щоб вони з радістю віддавали останнє "зажерливим" багачам...


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua