Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
2
Рейтинг
2


Голосов "за"
2

Голосов "против"
0

Голос розуму звучить тихо. Надто тихо

Ігор Бурдяк | 22.12.2011 22:08
Підтримую ідеї Тимошенко в її останньому відкритому листі: єдиний список на вибори в пропорційній частині, єдиний кандидат в кожному окрузі, перемога на виборах...Зрозуміло, що все це мали б робити політики. Самі політики цього зробити не зможуть. З усвідомлення цього мусимо разом діяти.
Комментарии
Ігор Бурдяк   | 22.12.2011 22:26
Напис на могилі З.Фройда повністю:

"Die Stimme des Intellekts ist leise, aber sie ruht nicht, ehe sie sich Gehör geschafft hat. Am Ende, nach unzählig oft wiederholten Abweisungen, findet sie es doch. Dies ist einer der wenigen Punkte, in denen man für die Zukunft der Menschheit optimistisch sein darf"

(Голос розуму звучить тихо, але він не заспокоюється поки не стане почутим. Зрештою, після незліченних відмов він повторюється, але таки досягає свого. Це одна з небагатьох точок, що дає оптимізм майбутньому людства)
Никита   | 23.12.2011 12:17
Ігор Бурдяк:
після незліченних відмов він повторюється, але таки досягає свого
На жаль, Фройд помилився. Голос розуму (у переважній більшості випадків) не досягає свого, і вся історія людства засвідчує це.
Никита   | 23.12.2011 12:24
По-друге: в нашій країні і в цих умовах, внаслідок дій влади під загрозу ставляться фундаментальні цінності нашої держави: українськість, демократія, європейський цивілізаційний вибір.
Не зовсім точно. Треба сказати так:
По-друге: в нашій країні і в цих умовах, внаслідок дій ЯК ТЕПЕРІШНЬОЇ, ТАК І ПОПЕРЕДНЬОЇ влади під загрозу ставляться фундаментальні цінності нашої держави: українськість, демократія, європейський цивілізаційний вибір.

Здавалося б, не вистачає кількох слів, але нестача цих слів свідчить: політики, які втратили владу, намагаються знову і знову перекладати свою відповідальність на кого завгодно (хоч на виборців,
Никита   | 23.12.2011 12:27
хоч на своїх конкурентів-переможців). Отже, довіряти і вірити безвідповідальним політикам не можна: нічого путнього вони не зроблять.
Ігор Бурдяк   | 23.12.2011 16:24
Никита:
Ігор Бурдяк:
після незліченних відмов він повторюється, але таки досягає свого
На жаль, Фройд помилився. Голос розуму (у переважній більшості випадків) не досягає свого, і вся історія людства засвідчує це.
Так, маєте рацію. Голос розуму не досягає свого. Бо людина не машина. Йому треба було вжити інше слово – смисл, сенс. Воно включає в себе не лише інтелект, а й доцільність, корисність, почуття. І смисл для людини часто може бути далеким від холодного розуму. А часто навіть другорядним інструментом для того, щоб осягнути мету.
Ігор Бурдяк   | 23.12.2011 16:33
Никита:
...політики, які втратили владу, намагаються знову і знову перекладати свою відповідальність на кого завгодно (хоч на виборців, хоч на своїх конкурентів-переможців). Отже, довіряти і вірити безвідповідальним політикам не можна: нічого путнього вони не зроблять.
Де гарантія того, що початковий політик, в якого природньо немає ще за плечима негативу буде відповідальним? Треба враховувати, чому той чи інший політик втратив владу.
Є й такі, які добровільно йдуть із влади через її аморальність. НМД їм можна довіряти.
Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua