Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4edc9e4817cd1/

Шкала поширення дурості в Україні

Олександр Франчук | 5.12.2011 12:34

Юля

Шкала поширення дурості в Україні
Коли людина бреше Вам прямо в очі, прикидаючись при цьому, ніби вона дуже хоче Вам не зла, а добра, бреше з метою знищити вас – то для кожного, хто не являється дурнем, така людина однозначно є особливо небезпечним, через його особливу підлість, смертельним ворогом.

І коли б ясно видима кожному, кому не лінь дивитись на світ розплющеними очима – остаточна, наскрізна й без меж брехливість та підлість Юлі Тимошенко з усіх питань, стосовних до українського народу, була чимось свіжим, новеньким в історії "взаємин" українського народу з бандою московських убивць протягом останніх десятиріч, чи сторіч, то тоді можна було б якось намагатись зрозуміти масовість проявів слабкості серед українців перед лицем зловорожої, ненависної, наповненої цілеспрямованою брехнею діяльності московських сексотів [сексот – СЕКретний СОТруднік] в Україні.

Однак так само ненависна, аналогічно підла московська брехливість насправді вже була, і була не так вже й давно – не так вже й давно навіть в побутовому розумінні цього слова. Це ж не хтось щойно придумав таку московську брехню: "землю – селянам, заводи – робочим, народам – волю", разом з такими самими іншими, нема їм числа, не менш благими, аніж ми бачимо сьогодні від московських сексотів типу Юлі, брехнями усіх гатунків для українського народу. Саме так брехати інструктували агентів, маси яких засилались в Україну в період московських зусиль підпорядкувати Україну під час так званої громадянської війни. Фактів масової та підлої московської, на ділі смертельно ненависної до українців брехні – безліч, як і її наслідків для українського народу.

Усі ці факти ніде не діваються, не зникають, потроху знаходячи шлях на поверхню суспільної свідомості з-під багатошарових мас омани, якими неперервно продовжує заливати українську землю панівна в українському (і не тільки українському) інфопросторі московська інфоканалізаційна система.

Вся ця – навіть не аналогічна, а та ж сама – ненависна московська сексотня на українській землі насправді здійснювала, таким досить стандартним, здавна звичним московським чином, не що інше, як організацію гігантських неодноразових московських убивств українського народу. Продовжилась же та московська атака, атака єдиної справді ефективної московської зброї проти українського народу – атака фальші, підлості та брехні на український народ, вона продовжилась ретельно спланованим та ешелонованим трикратним голодоморним убивством, щоразу мільйонів одних тільки українських дітей.

Щоразу ці убивства чинились в абсолютно мирний час, під повним контролем московських спецслужб – чинились в тоталітарній країні, коли московські спецслужби знали про кожного не тільки що він робить, але й і у більшості випадків, що говорить. Це нагадування про найвищий рівень московського контролю над українським народом в період московських голодоморних убивств, наведене для того, щоби трішки показати тупу фальш поширеного мільярдними тиражами московськоінфоканалізаційного "аргументу" стосовно голодоморів – що нібито "нікто нє знал, нє панімал что дєлаєца".

Тимчасово ж призупинилось це заплановане, остаточне убивство українського народу, тільки в 1947 – від очевидності прямої загрози швидкого перетворення всього українського народу в бандерівців, тобто в добре організованих і готових покласти своє життя за рідну землю бійців.

Усе це прекрасно усім відомо. Добре відомо також те, що єдиним справжнім смертельним ворогом українського народу є московська банда убивць. Не думаю, що неперервні потоки московської брехні з московської інфоканалізації реально перешкоджають знати правду тим людям, хто справді хоче знати правду, хоч ця брехня а чи не ще більш інтенсивно, ніж раніше, продовжує і продовжує заливати українську землю. Адже правда існує, існує в доступному вигляді, зокрема про такі масштаби шахрайських оборудок та злочинів Юлі, що поруч з нею Слюсарчук з Табачником – дрібні шахрайчики десь за рогом біля обмінного пункту.

Прекрасно відомо також і те, що усі організаційні московські структури, які планували, виконували і координували безліч убивств українського народу та його діячів, залишились і надалі функціонувати в точно такому ж цілому та неушкодженому вигляді, як і раніше. Залишились вони з усим досвідом і кадровим потенціалом, набутим в процесі учинення ними безліч абсолютно безкарних гігантських, великих та індивідуальних убивств на українській землі. І нема жодного, навіть найменшого натяку або ознаки того, що би можна було трактувати, що їхні справжні цілі, ясно видні з реальних результатів їхньої діяльності, по своїй суті хоч трішки зараз змінились. І нема жодного, навіть найменшого натяку або ознаки того, що змінились московські сподівання на те, що процес убивства українського народу їм зрештою вдасться успішно довести до остаточного кінця.

Адже банда московських убивць не декларувала намір убивства щоразу мільйонів дітей українського народу, плануючи регулярне періодичне винищення, з періодом 11 років, щоб не встигало піднятись нове покоління. Цілком навпаки: мир, дружба, братерство і щастя всіх народів – ось слова, які всюди можна було побачити і почути від московських убивць та їхніх холуїв в процесі планування, підготовки та учинення ними найбільших і найпідліших убивств в історії людської цивілізації. А їхнє прикриття, тим часом, з не меншою, аніж раніше інтенсивністю, продовжується сьогодні, і зрозуміло чому. Адже коли б московські гігантські убивства стали повноцінним фактом світової суспільної свідомості, то це явно суттєво перешкодило б організації московською бандою убивць наступних, нових гігантських злочинів.

Так що коли хтось справді вірить в котрісь із слів московської сексотки, яка від початку свого політичного прислужування московській банді убивць реально на ділі добивалась тільки одної речі – усебічної дестабілізації в Україні, то це біда такого "віруючого". Без дестабілізації ж України, це вже давно зрозуміло, принципово неможливе нове московське підпорядкування українського народу, так необхідне московській банді убивць для того, щоб знов убивати українців. Необхідна для цього також попередня ліквідація, чи підпорядкування єдиного інституту, який реально стоїть на перешкоді московським планам – інституту Президента України. Ось чому особлива ненависть до Президента України є настільки незмінно обов'язковим атрибутом усіх дій Юлі від самого початку її діяльності, незалежно від його особи. Це досить таки легко бачити з усіх, без жодного винятку, її реальних дій протягом усіх років її участі в українському політичному житті.

Не думаю, що коли є здатність думати, то хтось ще може плутати реальні дії Юлі з її брехливими словами, які були, є, і не доводиться, на жаль, сумніватися, будуть й надалі якими завгодно, сьогодні діаметрально протилежними до вчорашніх, ну і що – сказаними за завжди єдиною ознакою: а що там хоче чути слухач, то нехай собі і почує. Те і буде сказано, що хочуть чути люди – без навіть і найменшої прив'язки як до фактів дійсності, так і до того, що справді думає дана сексотка чи що вона справді збирається робити.

Візьмемо наприклад евроінтеграційні процеси, кульмінація яких буде незабаром в Києві. 2 листопада ми побачили її заклик до народів, парламентів та лідерів Європейського Союзу: "Я не хочу, щоб європейське майбутнє країни залежало від мого комфорту" з усіма само собою стандартними атрибутами, типу: "в Україні встановлено авторитарний режим" і такими давно звичними речами, як наприклад намаганнями присвоїти собі Помаранчеву революцію, стосовно якої, "безкровної і мирної Помаранчевої революції" вона вже звісно "забула", що це саме якраз вона, така популярна серед всіх московських холопів, холуїв, сексотів, прихвоснів, і заодно серед неспроможних думати дурнів з залитими вмістом московської інфоканалізації очима – жадала розв'язати криваву версію Помаранчевих подій, і що зупинив її не хто інший, як ненависний (в тому самому середовищі) Ющенко.

А те, що тільки що, в серпні, Юля закликала Европу відкинути Україну в тому випадку, якщо її цінну персону не обмине покарання за її злочини, то це для зазомбованих до повної тупості прихильників "багіні" само собою вже цілком і повністю давно забуто. Це така особливіть брехні – неминуче швидке, повне і остаточне "устарєваніє" і її "забиваніє" авторами. Забули вже зомбіки також і їхню повну згоду та підтримку – як закликів даної "багіні брехні" викинути Україну з европейського процесу, так і тепер цілком протилежних, хоч і ще більш фальшивих, її слів.

Адже саме якраз команда Януковича так небезпечно близько наблизила европейський процес до його успішного завершення. І як не спробувати при цьому покласти на себе його успіх, в разі коли він станеться, незважаючи на її, разом з іншими московськими сексотами усебічні практичні зусилля для його припинення. Ну не думає ж хтось, що інший московський сексот, який перекриває інший участок московського фронту брехні в Україні, Тягнибок, пропустить нагоду вчергове прислужитися своїм московським хазяям, разом з іншими московськими сексотами на українській землі, і не спробує дати підніжку Україні на її европейському шляху.

І як не спробувати також покласти вину за европейську невдачу України на чинну владу, якщо її, Юлі, спрямовані на це, реальні зусилля, разом з зусиллями решту московської сексотської мережі в Україні, увінчаються успіхом?

Все це, тут згадане, в повному обсязі ми маємо нагоду бачити з 2 листопада в тюремному посланні: "Юлія Тимошенко: Я не хочу, щоб європейське майбутнє країни залежало від мого комфорту".

Зауважимо при цьому, що в брехозомбуванні тих людей, які не мають охоти до елементарної самостійної думки, додатково до засобів, з давніх давен широко використаних московськими сексотами на українській землі, у нашому випадку має місце також добре поставлена експлуатація такої специфічної конкретної індивідуальної особливості Юлі, як її сексуальне збудження від продукування нею брехні. Не думаю, що хтось не помітив, як щоразу, коли вона натхненно починає нести брехливу пургу, у неї ну дуже жвавіше починають поблискувати оченята, схвильовано тремтіти голосочок – міміка, жести, щічки спалахують. Повна картина натхненної (вдохновєнной) брехні очевидна (наліцо).

Через професійно обставлене використання еротичних засобів впливу на свідомість аудиторії, на кшталт сексі тілесних форм, ефективність яких добре відома в рекламному ділі, успіх брехні такої брехухи був би майже гарантований, значною мірою навіть і серед мислячих людей, якби не щойно пережиті українським народом аналогічні московські брехні та прямі їхні гігантські смертельні наслідки. При тому, що ми тут згадали іще далеко не всі такі засоби навколо пріми Юлі московської сексотської мережі в Україні. Візьмем скажімо офіційний партійний символ БЮТ: видно в штаб-квартірє пару років тому було прийнято рішення "єщо усіліть" і так видно що дуже успішний, еротичний тиск на виборця. Тому в якості офіційного, на кожному кроці всюди увіткнутого партійного знаку появився фалічний символ, здавна скромно іменований в простонародді "сердечком", іменований таким обхідним макаром мабуть для того, щоби дітиська не дуже чіплялись з невдобними запитаннями. Адже непомітно (комусь непомітно) підігріте таким чином сексуальне збудження, біомаса аудиторії сприйме, як ознаку згоди з брехухою на тлі даного фалічного символу, сприйме за наявність у них її гарячої підтримки.

Значний досвід ефективного використання нею різних сексі засобів в публічній діяльності йде скоріш за все з тих часів, коли Юля керувала дніпропетровським порновідеобізнесом (1989-1991), "заробляючи" таким чином свій перший капітал.

Може тут щось з вище згаданого щось нове, незнане? Аж ніяк. А поза увагою тим часом залишилось значно більше, аніж тут показано. Усе наведене тут, це досить давно і досить добре відомі факти, більшість з яких, коли не усі, якщо не відсутні в московській інфоканалізації, то животіють там в перекрученому до повного невпізнання вигляді. Але на щастя, сьогодні у людей, окрім московської інфоканалізації, існують інші, у тому числі правдиві джерела інформації.

А це хіба не значить, що коли ми хочемо довідатись про рівень поширення дурості серед українців в тих чи інших місцях на українській землі, то слід дивитись на процент голосів (чи популярності) Юлі, і перетвореного в її практично механічний засіб БЮТ?

Олександр Франчук

Інші публікації на дану тему:

1. Українська політологія або "Атдадім Львов Палякам", http://h.ua/story/53651/

2. Убивства українських політичних і культурних діячів, http://h.ua/story/53946/

3...з надією на те, що зомбі БЮТ ще можуть думати, http://h.ua/story/92941/

4. Психоз випихача і підпихачів Медведчука, http://h.ua/story/99638/

5. Брехнею світ пройдеш, та назад не вернешся, http://h.ua/story/131891/

6. "Це зовсім не те, про що ви всі подумали!", http://h.ua/story/134734/

7. По мужу – Тимошенко, уроджена Капітальман-Грігян, http://h.ua/story/153152/

8. Інструкція Українській стабілізЄЦ, http://h.ua/story/114362/

9. Юлія Капітальман як епіцентр українського політичного безумства, http://h.ua/story/255060/

10. Найефективніший московський сексот – Юлія Тимошенко, http://h.ua/story/278657/

11. Барак Обама і українські екс-прем'єри за гратами, http://h.ua/story/342123/


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua