Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": звернення щодо паркану біля Верховної Ради України


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
1

Київської міської державної адміністрації О. попова щодо роз'яснення ситуації із парканом навколо Верховної Ради україни.

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': звернення щодо паркану біля Верховної Ради України
Київської міської державної адміністрації О. попова щодо роз'яснення ситуації із парканом навколо Верховної Ради україни. Далі подається текст звернення:

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" як правозахисна організація стурбована останніми подіями які відбувають в країні, зокрема і навколо будівлі Верховної Ради України.

Вже майже три місяці перед центральним фасадом зазначеної будівлі стоїть паркан. Про її походження, а саме звідки вона взялась, кому належить, за чиїм наказом встановлено та за чий рахунок не може дати відповіді жодне із компетентних відомств.

ВГО "Сила Країни" хоче нагадати Вам, що площа перед ВР України, яка має офіційну назву площа Конституції, є частиною м. Києва, а тому її повне перекриття створює незручності для життєзабезпечення киян. Це всеодно, що перекрити усі центральні площі міста у годину пік.

Крім того, питання перекриття тієї чи іншої площі міста має вирішувати міська громада, у даному випадку київська. Як нам відомо громадських слухань щодо перекриття площі Конституції з киянами ніхто не проводив.

З огляду на вищенаведене ВГО "Сила Країни" просить втрутитись у ситуацію та вжити відповідних заходів. Також, просимо дати відповіді на такі питання:

на якій підставі було встановлено паркан біля будівлі Верховної Ради України і перекрито площу Конституції м. Києва?

за які кошти встановлено згаданий паркан.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua