Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": перспективи молодіжного підприємництва


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Сучасна українська молодь має набагато більше можливостей для реалізації ніж їхні батьки за часів радянської влада. Насамперед це стосується реалізації підприємницьких здібностей молодих людей. Проте, на жаль, досить невелика кількість молоді може розпочати здійснення своєї підприємницької діяльності.

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': перспективи молодіжного підприємництва
Сучасна українська молодь має набагато більше можливостей для реалізації ніж їхні батьки за часів радянської влада. Насамперед це стосується реалізації підприємницьких здібностей молодих людей. Проте, на жаль, досить невелика кількість молоді може розпочати здійснення своєї підприємницької діяльності. За статистичними підрахунками не більше 8-10% молодих людей є підприємцями. При цьому, як стверджують соціологи, серед молоді постійно зростає коефіцієнт соціальної напруженості. У чому ж полягає причина?

Серед факторів, які утруднюють розвиток молодіжного підприємництва доцільно назвати такі:

- відсутність відповідної законодавчої бази, що тягне за собою незахищеність молодих підприємців;

- низький рівень економічних і правових знань як серед молоді, так і серед чиновників;

- адміністративні бар'єри;

- відсутність довіри серед молоді до державної політики у сфері підприємництва;

- корупція;

- відсутність відповідних пільг для почаківців-молодих підприємців, у тому числі і податкових.

За правильної державної політики розвиток молодіжного підприємництва сприятиме зменшенню безробіття серед молоді, а відповідно і соціальної напруженості.

З огляду на вищенаведене найбільш доцільно здійснити такі заходи на державному рівні для розвитку молодіжного підприємництва:

1. законодавче забезпечення регулювання молодіжного ринку праці;

2. розробка і прийняття законів, спрямованих на розвиток молодіжного підприємництва, а також його методико-інформаційне забезпечення;

3. сприяння розвитку інфраструктури молодіжного підприємництва;

4. надання податкових пільг;

5. організація сприятливо фінансово-кредитної підтримки;

6. освітньо-кадрове забезпечення;

7. створення програм підтримки молодіжного підприємництва за участі держави, українських та іноземних громадських організацій.

При формуванні політики у сфері молодіжного підприємництва важливу увагу слід приділяти інноваційному розвитку, зокрема доволі актуальним є підтримка молодих підприємців, які працюють у сфері інформаційно-комунікативних послуг.

Отже, молодіжне підприємництво є доволі важливим елементом формування середнього класу, а тому його підтримка має стати основним завданням державної політики.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/177_Perspektivi-molodizhnogo-pidpriemnitstva.html


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua