Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": витрати держбюджету-2012 на держапарат мають бути зменшені на користь соціалки


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
2

Голосов "против"
2

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" звернулась із листом до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, а також до Кабінету Міністрів України із вимогою скорочення витрат на утримання державного апарату. У зверненні, зокрема, йдеться:

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': витрати держбюджету-2012 на держапарат мають бути зменшені на користь соціалки
Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" звернулась із листом до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, а також до Кабінету Міністрів України із вимогою скорочення витрат на утримання державного апарату. У зверненні, зокрема, йдеться:

У проекті Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" передбачено значно завишенні витрати на забезпечення здійснення органами державної влади своїх функцій, які піднімаються у порівняні із 2011 роком у сотні разів. При цьому здійснюється урізання соціальних норм, яке прямо заборонено нормами Конституції України.

Загалом видатки державного бюджету на 2012 рік розподілено так:

- на здійснення функцій Президентом України – 1 427 124,6 млн. грн.;

- на здійснення функцій Верховною Радою України – 865 071,2 тис. грн.;

- на здійснення функцій Кабінетом Міністрів України – 255 227,7 тис. грн.

З огляду на вищенаведене, пропонуємо скоротити видатки на утримання апарату центральних органів виконавчої влади до таких показників:

- на здійснення функцій Президентом України – 80 124,6 млн. грн.;

- на здійснення функцій Верховною Радою України – 60 071,2 тис. грн.;

- на здійснення функцій Кабінетом Міністрів України – 40 227,7 тис. грн.

Таким чином буде вивільнено 2 367 000,0 млн. грн. За рахунок цих коштів можна покрити дефіцит бюджету, а також збільшити видатки на соціальне забезпечення і інноваційний розвиток країни.

Крім того, пропонуємо народним депутатам України перерахувати свою заробітну плату на фінансування закладів охорони здоров'я.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/174_Proekt-byudzhetu2012-mae-buti-sotsialnim.html


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua