Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": районні ради в Києві повернуться, якщо суд буде чесним


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Київський апеляційний адміністративний суд скасував рішення Окружного адміністративного суду столиці щодо відмови у розгляді позову про незаконність рішення Київради від 9.09.2010 (ліквідації районних у місті Києві рад).

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': районні ради в Києві повернуться, якщо суд буде чесним
Київський апеляційний адміністративний суд скасував рішення Окружного адміністративного суду столиці щодо відмови у розгляді позову про незаконність рішення Київради від 9.09.2010 (ліквідації районних у місті Києві рад).

Про це повідомив голова Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни" Сергій Кравченко у коментарі кореспонденту ГолосUA.

За його словами, суд першої інстанції ухвалив рішення про скасування розгляду даної справи, так як позивач (організація – ред.) належним чином не обгрунтував порушення його прав у сфері публічно-правових відносин.

Разом з тим С.Кравченко зазначив, що дане рішення є незаконним, оскільки прямо порушує права всіх киян і утискає демократичні підвалини суспільства.

С.Кравченко констатував, що апеляційний суд скасував це рішення, і тепер, якщо суд першої інстанції ухвалить рішення на користь киян, у жителів міста з'явиться можливість повернути назад районні ради.

Разом з тим він додав, що ще одним пунктом позову є вимога про припинення повноважень київського міського голови Леоніда Черновецького.

Суд призначено на 10 листопада поточного року.

Нагадаємо, 28 березня 2011 року Окружний адміністративний суд столиці відмовився розглядати позов щодо незаконності ліквідації районних у місті Києві рад.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/170_Rayonni-radi-Kieva-povernutsya-yakshcho-bude-rishennya-sudu.html


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua