Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": пропозиції до проекту закону про детінізацію заробітної плати


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

На сьогодні в Україні спостерігається значне зростання "тінізації" виплати заробітної плати. Так, за оцінками багатьох експертів рівень "тіньової" зарплати у країні становить 65%. Такий стан речей потребує негайного внесення змін до законодавства, насамперед податкового.

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': пропозиції до проекту закону про детінізацію заробітної плати
На сьогодні в Україні спостерігається значне зростання "тінізації" виплати заробітної плати. Так, за оцінками багатьох експертів рівень "тіньової" зарплати у країні становить 65%. Такий стан речей потребує негайного внесення змін до законодавства, насамперед податкового.

Із зазначеною ціллю народним депутатом України Королевсьькою Н.Ю. розроблено проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо легалізації заробітної плати".

Як зазначено у пояснювальній записці до законопроекту його метою є зменшення податкового навантаження на вітчизняних підприємств з метою виведення "із тіні" заробітних плат українських громадян.

Проект Закону України складається із двох пунктів.

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" надає такі пропозиції і зауваження до проекту акта:

проектом передбачено зниження податку на прибуток до 10% з 1 січня 2015 року. Таке значне зниження може негативно вплинути на наповнюваність державного бюджету та зумовити підвищення відсоткових ставок по іншим податкам. Доцільно було б запровадити із 1 січня 2015 року податкову ставку по даному виду податків у розмірі 13%;

підвищення у 2 рази штрафів за невиконання закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" не буде значним стимулюванням для дисципліни сплати внесків. Тому доцільно передбачити надання податкових канікул для підприємців, які сумлінно виконують норми згаданого закону;

підвищення ставки збору на обов'язкове державне пенсійне страхування для користувачів стільникового рухомого зв'язку з 7,5% до 10% негативно впливатиме на розвиток мобільних комунікацій в Україні. Тому таке підвищення варто розпочати із 2020 року.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/165_Shchodo-proektu-zakonu-pro-detinizatsiyu-zarobitnoyi-plati.html


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua