Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Прошу Вас поділитись інформацією! Можливо хтось зустрічав щось подібне!

Saversky | 28.10.2011 09:01

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Організація суспільства

В Україні є багато розумних і професійних людей, й майже всі вони зосереджені в мережі.

Соціальна мережа дає змогу не тільки спілкуватися та виносити на суд громадськості ту чи іншу ідею, проект, а й можливість проголосувати, прийняти чи відхилити відповідне питання.

Як виявилось, інтелектуальний та професійний рівні у таких людей набагато більший, ніж у нинішньої влади, я вже не говорю, що більшість дуже добре володіє питанням й безпосередньо живе цим.

Наприклад, фермер (аграрій) побудує модель розвитку агропромислового сектору з урахуванням реального життя та розвитку; адвокат (юрист) зможе запропонувати судову реформу та зміни до процесуальних кодексів; журналіст запропонує дієву модель громадського незалежного телебачення. І так далі в кожній із сфер з доповненням та розробкою реальних законопроектів.

Що заважає? Я вважаю, відсутність інтернет майданчика та модераторів проектів. Тому прошу поділитись інформацією щодо подібного або висловити Вашу думку з цього питання.

Запитання то ІТ спеціалістів, як практично можливо організувати такий проект з розробки, доповнення та голосування за проект закону чи соціальну модель?


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua