Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
0
Рейтинг
0


Голосов "за"
3

Голосов "против"
3

Янукович ніби кинув виклик суспільству, можливий новий Майдан

Ігор Бурдяк | 23.10.2011 08:11
Один представник американського Держдепартаменту говорив, що якщо стати в питанні Тимошенко на сторону української влади, то ми в Америці маємо судити Буша за те, що він прийняв рішення ввести війська в Ірак, бо це не тільки потягнуло колосальні видатки, це потягнуло жертви.
Комментарии
Vladimir   | 25.10.2011 18:29
Ігор Бурдяк:
Тягнибока я вообще не рассматриваю, с Вашего позволения. Гриценко, Катеринчук, Кириленко ищут, к кому бы приткнуться чтобы пройти в ВР – к Тимошенко или Яценюку. Яценюк с Кличко могут пройти сами, но желают подхватить оставшийся от Тимошенко электорат.
Понимаете? Они не самостоятельны, а действуют в поле Тимошенко – не Тимошенко.
Нужна оппозиция, которая забыла бы о Тимошенко. Которая помнила бы о земельной реформе, судебной, пенсионной, о переделе бизнеса, о налогах и пошлинах и т.д. Вырабатывала свою позицию, отличную оппозиции Тимошенко/Януковича и добивались бы ее реализации. Это я и имею в виду под преодолением Тимошенко и нынешних самоназванных оппозиционеров.
Никита   | 25.10.2011 18:52
Vladimir:
Вы не видите, что эта позиция аморальна? Что с лидерством в оппозиции он должен разбираться внутри оппозиции, а не руками того, против кого они по их версии выступают? Что если он считает ее заточение несправедливым, то обязан выступать против не взирая на внутренние отношения?
Не зовсім розумію акценти, зроблені Вами.
Давайте спробуємо ще раз. НМД головна суть позиції є такою (повторюю):

Автор протестувати проти дій Януковича не хоче, тому що його протест буде трактуватися як політична підтримка Тимошенко. Це дасть їй додаткові козирі називати себе "Лідером опозиції" (хоч насправді вона є тільки одним з лідерів опозиції).

Це НВД аморально?
Vladimir   | 25.10.2011 20:30
Никита:
Нет, он говорит, что прийдет под стены СИЗО если та не стаент претендовать на то, что есть Лидер Оппозиции. Да, я считаю это аморальным.
Там вроде нет про внешнюю трактовку его протеста. Там именно так поставлен акцент – не будет меня обзывать и претендовать на лидерство – поддержим. Не знаю. А если футболиста несправедливо обвинят, остальные его поддержат под обещание не забивать их команде голов?
Никита   | 25.10.2011 21:20
Vladimir:
А если футболиста несправедливо обвинят, остальные его поддержат под обещание не забивать их команде голов?
Хто ці інші?
Одна справа – інші футболісти, у них своя гра.
Зовсім інша справа – вболівальники на трибунах (автор саме з них, зауважте).
Якщо футболіста несправедливо звинуватили, а вболівальники однаково освистують не суддю, а цього самого футболіста – чи можна сказати, що вболівальники чинять аморально?
Ви запитуєте конкретного вболівальника, чому він не захищає футболіста.
Він відповідає: тому що мені набридла його пиха (каже, що тільки він – Лідер команди, а я так не вважаю).
Никита   | 25.10.2011 21:29
По-друге, цей футболіст під час гри на полі вигукує звинувачення на адресу тих глядачів, які не вболівають саме за нього. Він придумав для них спеціальну образливу кличку, і його фанати скандують цю кличку і звинувачують нас, що ми не вболіваємо за нього.
Хай припинить це робити, тоді я підтримаю його проти неправедного судді"
==========
Це аморально, по-Вашому?
Vladimir   | 25.10.2011 22:04
Никита:
Это что-то странное. Все, что происходит на футбольном поле – это внутреннее. А мы говорим про внешнее. Игрока несправедливо (по мнению других игроков и зрителей) обвинили в уголовном процессе. Там другие судьи.
Автор Майдана считает себя и Тимошенко частью оппозиции и недоволен тем. как Тимошенко ведет себя внутри их общности.
Никита   | 26.10.2011 00:06
Vladimir:
Автор, як і ми з Вами, знаходиться на трибунах. Він вболівальник, а не гравець.
Невже Ви думаєте. Що "справжні футболісти" сперечаються на відкритих інтернетних форумах?