Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Голова Правління ВГО "Сила Країни" Сергій Кравченко: "Пенсійна реформа створила проблему першого робочого місця"


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Збільшення пенсійного віку для українців створить серйозну проблему для випускників університетів, які шукають своє перше робоче місце.

Голова Правління ВГО ''Сила Країни'' Сергій Кравченко: ''Пенсійна реформа створила проблему першого робочого місця''
Збільшення пенсійного віку для українців створить серйозну проблему для випускників університетів, які шукають своє перше робоче місце.

Таку думку висловив к.ю.н., доцент, Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни", експерт Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Сергій Кравченко у коментарі кореспонденту ГолосUA.

За його словами, збільшення пенсійного віку створює проблему першого робочого місця, так як тепер робочі місця будуть звільнятися набагато довше і студентам, що закінчили інститут, буде все важче знайти роботу.

Крім цього, як зазначив С. Кравченко, пенсійна реформа створює проблему для людей, які втратили роботу у віці 40 років і старше. Він констатував, що пошук роботи для людей у ​​такому віці і так дуже проблематичний, а пенсійна реформа робить його практично неможливим.

Експерт підкреслив, що головною помилкою влади було те, що він не вирішивши проблему з безробіттям збільшила пенсійний вік. Тим самим, як зазначив С. Кравченко, влада заклала подальше зростання безробіття в Україні.

Крім того він додав, що сьогодні немає ніяких прорахунків щодо того, як вплине збільшення пенсійного віку на надходження до державного бюджету та економіку в цілому, так що перспективи даної реформ, на думку експерта, вельми туманні.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua