Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Пропозиції Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни" до Закону України "Про споживче кредитування"


-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

З метою редагування термінології доцільно до статті 3 додати таке визначення: "Споживче кредитування – це процес надання коштів, що надаються кредитодавцем споживачеві на придбання продукції."

Пропозиції Всеукраїнської громадської організації ''Сила Країни'' до Закону України ''Про споживче кредитування''
1. З метою редагування термінології доцільно до статті 3 додати таке визначення: "Споживче кредитування – це процес надання коштів, що надаються кредитодавцем споживачеві на придбання продукції."

2. До обов'язкових умов кредитного договору варто включити положення стосовно форсм-мажорних обставин та відповідних наслідків у випадку їх настання. Тому до пунктів 5.3.3. і 5.4. статті 5 додати підпункт: "форс-мажорні обставини та наслідки у зв'язку із їх настанням".

3. З метою захисту персональних даних у статті 11 прописати норму: "Правовий режим інформації стосовно фізичних осіб регулюється відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

4. У проекті закону необхідно чітко виписати державні органи на які покладаються повноваження щодо державного контролю за додержанням законодавства у сфері споживчого кредитування. Зокрема такими органами мають бути Національний банк України і Державна служба фінансового моніторингу України.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/155_Propozitsiyi-VGO-Sila-Krayini-do-proektu-ZU-Pro-spozhivche-kredituvannya.html


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua