Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Держава повинна зменшити тиск на бізнес


2
Рейтинг
2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
1

Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни", к.ю.н., доцент Кравченко Сергій Сергійович надав коментарі діловому щотижневику "Статус". Далі наводяться відповіді на поставлені питання.

Держава повинна зменшити тиск на бізнес
Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни", к.ю.н., доцент Кравченко Сергій Сергійович надав коментарі діловому щотижневику "Статус". Далі наводяться відповіді на поставлені питання.

1. Щодо прибуткових видів підприємницької діяльності. На мою думку на сьогоднішній день найбільш прибутковою є підприємницька діяльність у сфері надання фінансових послуг, а саме аудиторська і бухгалтерська. У зв'язку із прийняттям Податкового кодексу України з'явився попит на фахівців у сфері надання податкових послуг (супроводження податкової документації підприємців), і це не дивно, адже не всі підприємців мають час вивчення нових податкових нюансів. Вигідно здійснювати діяльність і у сфері надання послуг оренди приміщень, насамперед складських і інших нежитлових. Страхова і адвокатська діяльність та кредитування як завжди займають нішу одних із найприбутковіших видів діяльності.

2. Щодо збиткових видів підприємницької діяльності. Традиційно до збиткових видів підприємницької діяльності я відніс би книгодрукування, а також виробництво паперу. На жаль, та мінімальна державна підтримка не дає можливості розвиватися повноцінно цим галузям. У зв'язку із створенням негативних умов на ринку зерна, доволі невигідно стало займатися сільським господарствам. Зараз підприємцям-аграріям стає вигідніше продати свої підприємства іноземцям ніж продовжувати далі нести збитки. Така ситуація може покращитись тільки у випадку послаблення державного тиску.

До недавнього часу можна було віднести до збиткових видів і будівництво, але зараз ми можемо спостерігати поступове відродження цієї сфери. Хочу якщо Україну накриє друга хвиля кризи, то вона може завдати значного удару саме по цьому виду діяльності, а також по банківській сфері.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/154_Derzhava-povinna-zmenshiti-tisk-na-biznes.html


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua