Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4e6838a91519c/

Судові процеси в Україні. Кримінальні чи політичні?

Ігор Бурдяк | 8.09.2011 06:38

Чи справді діюча влада бореться з корупцією?

Чи не найактуальніша тема, якою живе нині українське суспільство – розслідування злочинів попередньої влади на чолі з експрем'єр-міністром Юлією Тимошенко. Нинішні владоможці кажуть, що таким чином вони виконують гасло помаранчевої революції "Злодій повинен сидіти в тюрмі". Один із "злодіїв" уже засуджений.

Три роки умовно. Такий вирок 5 вересня оголосили Ігорю Діденку, колишньому першому заступнику Голови НАК "Нафтогаз Україна".

Екс-чиновника звільнили з-під варти прямо в залі засідань Печерського районного суду столиці. Тепер протягом трьох років Діденко не має права займати керівні посади. Колишній заступник голови Нафтогазу знаходився під арештом більше року. Його звинувачували спочатку в привласненні і розтраті чужого майна, мова йшла про газ компанії "РосУкрЕнерго", однак минулого тижня прокуратура перекваліфікувала звинувачення на зловживання владою та службовим становищем.

Колишнього міністра регіонального розвитку та будівництва України, заступника голови Народного руху України Василя Куйбіду звинувачували в тому, що він призначив без конкурсу одного з начальників Держархбудконтролю в одній з областей. Але справа до суду не дійшла. В процесі слідства він довів свою невинуватість.

Звинувачення в корисливих мотивах злочинів ексміністра Юрія Луценко теж "розсипаються". В усякому разі ніяких матеріальних "дивідентів" від діянь, що суперечили б діючому законодавству він не отримував.

Ну і найрезонансніші справи щодо експрем'єра Юлії Тимошенко, розглядом яких цікавиться весь світ, і які дуже шкодять іміджу України. Через них є реальна загроза зупинки євроінтеграційних процесів!

Там теж не проглядається корупційна складова! А щодо подій порушення-непорушення законодавства маємо цілий спектр різноманітних суперечливих висновків експертів і посадовців.

Таким чином заява діючої влади про те, що процеси над колишніми урядовцями сприяють реалізації гасла помаранчевої революції "Злодій повинен сидіти в тюрмі" є, м'яко кажучи, непереконливою.

І тим більше непереконливою, бо ГПУ і СБУ чомусь не цікавлять численні публікації на тему корупційних діянь нинішньої влади. А їх було чимало. І вони продовжуються. З документальними підтвердженнями. Ось, здається, остання: ''Жульйо''.

То кого буде саджати в тюрми нинішня влада, "жульйо" чи політичних противників?


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua