Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Ремонт СТАРОЇ демократії? Чи створення НОВОГО Реального Народовладдя


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Ми всі – на краю прірви тотального обвалу старої політико-соціальної та економічної системи, що призводить до загибелі цілих країн, народів. Ми в безодні майбутніх соціальних, екологічних та технологічних криз.
Що ж робити? Як знайти вихід?
Проведемо міркування на цю тему разом.


Ремонт СТАРОЇ демократії? Чи створення НОВОГО Реального Народовладдя
- Ремонт СТАРОЇ демократії? Чи створення НОВОГО Реального Народовладдя?

Або:

- Як формувати договори з депутатами і потім контролювати їх за допомогою цих же укладених договорів?


Сьогодні є чимало ідей і конкретних розробок для "облаштування старої демократії", завдяки яким можна було б примусити політиків і депутатів виконувати взяті ними ж зобов'язання. Не буду здійснювати перелік прізвищ авторів подібних ідей, тому що хочу не в догану їм, але усе ж таки зазначити таке: "схудла корова – все одно не тендітна лань". Іншими словами, як не намагайся модернізувати старий віз – новим автомобілем він ніколи не стане. Не в вола жвачка. Настав час докорінної перебудови принципів реалізації влади народу через повне перезавантаження світогляду усього суспільства. А це означає засвоєння ним реальних Знань універсальних, природо-соціальних принципів побудови Суспільства та управління Державою. Для початку необхідно, щоб розуміння людьми цих принципів охопило хоча б три відсотки населення, плюс ще сім-десять відсотків тих, хто підтримає реформи, які необхідно буде здійснити. Завдання цілком здійсненне за умовою об'єднання всіх конструктивних сил Суспільства і при спільному прагненні підготувати і реалізувати саме Новий План-Програму створення істинно Народної Держави – системи реального народовладдя. Усі ж півзаходи, наприклад, такі як спроба підписати договори з тими політиками, які повністю належать своїм мега партіям, "кодексом Коза Ностра" закінчаться черговим провалом дій соціально-патріотичних сил. І потім, на це вже ні часу, ні терпіння Народу просто не залишилося. Ми всі – на краю прірви тотального обвалу старої політико-соціальної та економічної системи, що призводить до загибелі цілих країн, народів. Ми в безодні майбутніх соціальних, екологічних та технологічних криз.

Що ж робити? Як знайти вихід?

Проведемо міркування на цю тему разом.

Розберемося детальніше – що і як здійснити, щоб все це запрацювало і не залишилось просто на папері.

Розглянемо приклад, коли у деяких авторів пропонується підписувати Договір з "представниками влади".

В умовах нинішньої законодавчої бази – таке просто малоймовірно. І причин цьому безліч, і навіть закривши очі на корисні інтереси "слуг народу", що лише імітують занепокоєння долею свого Народу. Тому що просто неможливо уявити процедуру реалізації підписання подібного договору.

Для того, щоб у цьому переконатися розглянемо запропонований автором варіант в рамках існуючої системи виборів, де кожному кандидату у депутати визначається своя "виборча дільниця" разом з кількома десятками інших суперників цієї ж дільниці. Що роблять такі кандидати? Правильно, вони починають мов очманілі носитися по своїй території, прагнучи заручитися підтримкою максимально більшої кількості виборців. Вони обіцяють на всі боки ВСЕ, що тільки може привернути симпатії людей в їх користь. Звичайно, що для того, щоб це було якомога ефективніше і надійніше, їм треба дуже багато зустрічей, виступів на телебаченні, багато інтерв'ю та статей в свою підтримку в пресі, на бігбордах. Тобто, вони усе роблять для того, щоб запам'ятали саме їх і т.д. і т.п.

Звідки брати на це фінансування? – Цілком імовірно, що у тих, хто на сьогодні на даній території вже "добре влаштувався", тобто – у місцевих олігархів. Чи треба говорити хто вони і кого з себе представляють? Навіть їжачок та й той розуміє, що давши гривню, вони вимагатимуть повернути собі значно більше і при цьому зовсім не обов"язково грошима, а різними преференціями та такими, які заженуть місцеву громаду у ще більшу кабалу до чиновників і т.д.

Продовжимо далі. З ким саме підписувати запропонований Договір кандидатам? – Логічно, що з усіма колективами та приватними особами даної території. А це – тисячі і тисячі папірців, які відразу після виборів стануть майже туалетним папером, тому що там, де немає єдиного господаря над конкретним слугою (депутатом-виконавцем), там немає і контролю, а це значить, що немає і Влади цього Господаря.

Отже, МАЄМО ЧІТКЕ РОЗУМІННЯ - в рамках старої системи формування "депутатського корпусу" (будь-якого рівня) не може бути створена реальна основа для контролю за роботою органів законодавчої та виконавчої системи. Депутати (а через них і чиновники) реально будуть контролюватися і управлятися тими, хто їм заплатив за те, щоб потрапити в ці самі "органи". А так як підписи та укладення договорів у них будуть зроблені з тисячами і тисячами "юридичних та фізичних осіб", то і відповідальність перед ними розмиється майже до нуля. Звісно, що серед громади будуть "випадково" обрані кілька "випадкових щасливчиків", для кого показово будуть виконані усі їх "вимоги". При цьому уся потужність ЗМІ буде робитися на розкручування саме цих фактів, а не тисяч і тисяч інших ошуканих "нещасних".

Що ж робити нам, простим громадянам?

Все просто – використовувати вже наявні закони Конституції та посилання на інші правові національні та міжнародні акти по самоорганізації!

І почати з того, що структурувати СУСПІЛЬСТВО - допомогти самоорганізуватися людям за їх основними інтересами, по формам трудової діяльності, за духовними принципами і т.д. Тому що тільки за наявності структурованості суспільства Воля і інтереси окремих особистостей можуть стати Концентрованою Силою. А це значить, що і владою в державі над тими, хто взяв на себе зобов'язання її добровільно реалізовувати. (Http://gidepark.ru/post/article/index/id/36012 – Територіально-галузева стратифікація.)

Щоб запустити цей механізм реалізації влади людей, необхідно навчити для початку невеликі групи однодумців, активістів на місцях. Через Громадські Організації, співчуваючі дрібні партії патріотичної спрямованості, і т.д. Кожна з них візьме близький для себе напрямок.

Хтось візьме освітній, хтось медичний, хтось комунально-територіальний, а хтось підприємницький... і т.д.

Після цього встановлюється прямий контакт з первинними колективами на місцях:

1) школі, ВНЗ, технікумі;

2) лікарні / поліклініці / аптеці;

3) з мешканцями будинків;

4) з приватними підприємцями (ринки, кіоски, магазини, фірми, виробництва і т.д.)

5)... 6)... 7)... і т.д.

Активісти, що отримали певні знання по створенню системи прямого народовладдя детально роз'яснюють цим колективам про реальний механізм реалізації їх природо / конституційного права бути ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ своєї Держави. Тобто вони розповідатимуть про те, як бути господарями / контролерами у своєму Будинку, на своїй території над виконавчої челяддю. І вже ЇМ пропонують підписати Прямий Трудовий Договір з тими, хто буде реалізовувати їх інтереси в місцевих (обласних, національних) органах влади. І для цього застосовується вже викладена схема / методика трансформації їх ПРАВА в реальну ВЛАДУ.

(Див. http://gidepark.ru/community/51/article/281564 – Формула і Механізм Прямого Народовладдя)

Зазначу, що ЗМІСТ ФОРМУЛИ ПРОСТИЙ: інтереси кожної визначеної групи повинні і будуть представляти ТІ, ХТО є фахівцем. Тобто ті, хто має для цього всі необхідні професійні, інтелектуальні та духовно-моральні якості. Причому – не за формулою "повезе / не повезе", "пройде свій / не пройде свій", а на постійній основі, під пильним контролем ЗАМОВНИКІВ, тобто первинних колективів Товариства.

МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ даного процесу дуже простий:

1. Первинні колективи (по галузях / сферам / інтересам) призначають (з-поміж себе, або, спочатку, активіста-громадського) свого представника (капітана / комісара / контролера – назвіть як завгодно). Всі вони укладають ПРЯМІ Трудові Договори зі своїми колективами.

2. З числа всіх таких представників від кожної галузі формується Районна Галузева Рада (капітанів /...). У їх число входить і територіально-комунальна галузь – окремим елементом.

3. З числа існуючих у місті районів, в особі їх капітанів (для області – обл. Районів) формується Міська Рада даної галузі / сфери...

4. З числа ВСІХ галузевих Міських Рад (в особі їх Капітанів) формується ЗАГАЛЬНА МІСЬКА (територіально-галузева) РАДА КАПІТАНІВ. Саме вони, спільно приймають Загальну Програму Розвитку (в даному випадку, міста) – виходячи з інтересів і на основі програм розвитку ВСІХ галузей / сфер, наявних на даній території.

(Обласні та національні інститути реалізації "Влада Народу" формуються за цією ж формулою (як продовження)).

Отже, Первинний Колектив (а це завжди від декількох одиниць – до декількох десятків осіб – що дозволяє знати в обличчя свого призначенця) – підписує Прямий Трудовий Договір з призначеним від себе відповідального Капітана (легко контролюючи його через, скажімо, щотижневі звіти, матеріали, викладені на спец. сайтах в Інтернеті і т.д.)

Дані капітани, зібравшись до Ради даної галузі / території (району) – підписують подібний Договір вже зі своїм представником – Капітаном від їх Ради.

Районні капітани роблять це ж саме зі своїм представником загальноміського рівня.

ГОЛОВНА УМОВА - кожен наступний Капітан (депутат) підкоряється волі колектива і контролюється колективом (Радою Капітанів) – які знаходяться ближче до основної маси Народу (первинним колективам). Працює КАСКАДНА СИСТЕМА: кожен капітан має над собою керівництво – в особі того колективу, що його призначив. З ним він і підписує Трудовий Договір.

У той же самий час, кожен капітан, разом з іншими профільними капітанами, утворює наступний, БЛИЖЧЕ ДО ЦЕНТРУ, рівень Рад. Які, у свою чергу, призначають наступного Капітана.

І так – до самого Центру – Державної Ради Капітанів...

(Див. Принципова Схема Прямого Народовладдя – http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/294.html#)

ТАКИМ ЧИНОМ, підписання договорів відбувається між конкретними особами від рівня до рівня, з чіткими правилами, і жорстким, постійним контролем. А це значить, що внутрішній зміст цих договорів (права / обов'язки / контроль) вже стане юридичною базою для відповідальності і стягнення у разі потреби.

Виходячи з існуючих реалій (вкоріненою системи політичних партій, де сьогодні зосереджена найактивніша частина населення) пропонується реалізувати поетапно дану Нову Модель (5 стаття Конституції). Тобто об'єднати систему громадських капітанів колективів (як контролюючу ланку) з системою партійних депутатів (як реалізаційною ланкою). А чиновники вже підписують на місцях свої контракти (їх прийматимуть на загальній суспільно-політичній Раді).

Навіть якщо представники Старої Системи своїм затятим небажанням поступитися своїми позиціями змусять Суспільство застосувати до них найрадикальніші заходи (повстання, революцію), то і в цьому випадку після неминучої перемоги Народу буде потрібне впровадження ЗАГАЛЬНО-справедливої Моделі устрою Суспільства та Управління Державними структурами. Тому що після перемоги вже ні у кого не виникне бажання поступитися своїми інтересами, принести їх в жертву навіть на короткий час, підпавши під на ілюзію справедливості: "шкода, не на того поставили", "ех, програли по кількості голосів", "більшість права і має право нехтувати інтересами меншості" і т.д. і т.п. Все це є хитрощі і маніпуляційні технології, нав'язані суспільству змалку як аксіоми тими, хто і керує ним реально та завуальовано...

Так може досить бути дурнями? Скільки ж можна вже вплутуватися в сварки та бійки там, де можливо і повинно все бути вирішено за загальною справедливістю? (См – http://gidepark.ru/post/article/index/id/10792 – Україні: розвал чи нова модель розвитку?)

Що стосується Руху за Народовладдя.

Головне тут зрозуміти, що при формуванні системи Народовладдя за основу Загальних цілей і завдань необхідно брати тільки ті, що є Правдою та Істиною (тобто, основою життя, добра і взаєморозуміння) ДЛЯ ВСІХ СТОРІН І УЧАСНИКІВ Товариства і самого Руху. А це є ЗАГАЛЬНО-природо-соціальні поняття: гармонійний світ, достаток для усіх, ЕКОЛОГІЯ (яка охоплює ВСЕ) і т.д. і т.п.

Усе ж те, з чого починаються розбіжності, є волею лише певної частини Народу. І така воля не повинна нав'язуватися як Істина для усіх інших. Тому що це породжує напруженість, конфліктність, а далі – і можливі війни всіх з усіма...

Тому поняття НАРОДОВЛАДДЯ не може бути тільки Українським, або Грузинським, або Російським або ще когось. НАРОДОВЛАДДЯ може бути тільки ЗАГАЛЬНО-цивілізаційним. Образно – це є ПРИРОДНЯ система устрою та управління Організму товариства. При цьому вона ЗАГАЛЬНО-універсальна для всіх рас, націй (і т.д.). Як аналогію тут можна привести те, що і організм людини ЄДИНИЙ і Однаковий у ВСЬОГО ЛЮДСТВА незалежно від рас, націй (і т.д). І різними можуть бути тільки ЗОВНІШНІ ознаки і визначення (фігура / обличчя... і т.д.)

І інтереси різних націй / етносів (у сфері їх культурно / духовних інтересів) на ОДНІЙ території реалізуються за єдиною формулою. Представники всіх громад мають своїх Капітанів, які захищають інтереси своїх національних Громад, і РАЗОМ з усіма іншими формують/контролюють Шлях Культурного Розвитку своєї місцевості.

(См – http://gidepark.ru/post/article/index/id/21562 – Кінець епохи наддержав і імперій. Що далі?)

РЕЗЮМЕ:

НАРОДОВЛАДДЯ – це є Влада усіх людей (в особі кожної окремої особистості) над своєю долею, над країною, виконавчими структурами Держави, і т.п. Це є можливість самореалізації кожною окремою особистістю своєї Волі, Правди, інтересів і т.д. – в синтезі таких же можливостей усіх оточуючих. У цій Системі НІХТО, просто на просто, не зможе панувати над іншими, тому що інтереси усіх ОДНО-представлені і ОДНО-реалізовувані. А це значить, що нівелюються УСІ причини для виникнення напруги і конфліктів між ким би то не було. (Див. http://gidepark.ru/community/51/article/358010 – НАРОДОВЛАДДЯ: Влада Народу + Керуван. Мудрих). Бо, Правда в кожного – своя, але Істина на всіх – ОДНА. Бо Істина, у соціальному плані, є "аттрактор" – центр інтересів і суми правд кожного.

Зрозуміло, що Суспільство в своїй сукупності поки не є загально розумним.

І в кожній зі своїх сфер (етнічній, політичній, культуро / духовній) є певна кількість найбільш експресивних / агресивних представників, які вважають, що всі інші люди повинні слідувати особисто їх розумінням Щастя і їх Правді, як вони її розуміють... Такі представники на даному етапі повинні просто виводитися розумною, конструктивною частиною активу за зовнішнє коло сформованих органів реального народовладдя. Це ж правило стосується і формування самого "Руху за Народовладдя". Інакше, ці представники не просто зруйнують сам фундамент Нової Системи, але й спровокують справжню війну всіх проти всіх (що й потрібно ТИМ, ХТО, ПОКИ, реально керує ЦИМ СВІТОМ...).

Виходячи з цього розуміння розумним/конструктивним силам/особам слід урезонювати/осаджувати своїх поки ще мало-розумних однодумців І ЖОДНИМ ЧИНОМ (!!!) не вводити їх в керівні структури. Особливо – координаційні, експертні та ін... (у їх відомості буде участь у формуванні профільних для них питань: націоналістам – культурної політики свого етносу, різнокольоровим політ-активістам – соціальної політики своєї сфери, і т.д.). Адже Новий, ЗАГАЛЬНО-упорядкований Дім будується зусиллями врівноважених фахівців, які ясно-розуміють Мету своєї роботи, і діють у строгій відповідності ЗАГАЛЬНО-виробленого Плану будівництва. Інакше, – Будинок може або швидко розвалитися, або взагалі не буде ніколи побудований...

Іншим словами, Загальний Будинок будується РА-зумними фахівцями, де враховується бажання найбільш екзальтованих жителів мати "свої неповторні квартири, меблі, посуд..." А усіх тих, хто хоче брати участь у будівництві Нового Будинку, але при цьому намагається нав'язати всім іншим особисте своє бачення про те, як їм і комусь потрібно жити (і т.д.) – можна залучати до тих робіт, які від цього не постраждають (наприклад, "цеглини підносити", "балкони фарбувати", ...).

І якщо ми хочемо, щоб наш Новий Дім ніколи більше не потрапив до рук "окремих осіб", щоб всі жителі мали рівний доступ до загальних благ, щоб кожен з нас залишався вільним господарем своєї "квартири", то слід спочатку почати створювати ЗАГАЛЬНО-Природну Модель нашого Житла за викладеного механізму і в рамках зазначених принципів.

Тоді у нас у всіх – все вийде!

З повагою до всіх,

Євген Гігаурі

22.08.2011

====================

Схеми за Народовладдю – http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/

Схеми за Програмою-Проекту ЕДЕМ – http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua