Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Європейський вибір України під загрозою!

Ігор Бурдяк | 13.08.2011 11:08

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
5

Голосов "против"
2

Фахівці з питань європейської інтеграції заявляють, що події, пов'язані з судом і взяттям під варту екс-прем'єра Юлії ТИМОШЕНКО, негативно вплинуть на переговорний процес з ЄС та на реалізацію визначених Україною зовнішньополітичних пріоритетів.

Європейський вибір України під загрозою!
09.08.2011 року Президент Чеської Республіки Вацлав КЛАУС написав листа, в якому просить главу Української держави Віктора ЯНУКОВИЧА надати йому докази, що у процесі у справі колишнього прем'єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО відсутній політичний підтекст.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ запевняє, що не втручатиметься в діяльність жодних українських судів:

"Судова система України є незалежною та неупередженою у своїй діяльності, керується виключно Конституцією та законами України. Я не можу і не буду втручатися в роботу українських судів. Якщо я це зроблю, проблеми будуть більш значущими. Політичне і будь-яке інше втручання у діяльність суду вважаю неприпустимим".

Словам Президента треба вірити.

Але чомусь і далі різні організації оголошують звернення, в яких висловлюють сумнів в справедливості процесу. Більше того, ТИГИПКО визнав складнощі у переговорах з ЄС через суд над ТИМОШЕНКО. А сьогодні поступила інформація про те, що експерти заявили: суд над ТИМОШЕНКО підриває переговори з ЄС.

Відритий лист до Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА учасники Громадської експертної ради при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС передали УНІАН.

Словам Президента треба вірити. Він не втручається в роботу українських судів. Але хтось, очевидно, втручається без його відома. Це видно з заангажованості судді Родіона КИРЕЄВА, зокрема, в процесі опиту свідків Костянтина ГРИЩЕНКО і Олександра ТУРЧИНОВА.

До речі, суд долучив до справи матеріали "Української правди" стосовно впливу адміністрації президента на процес над Юлією ТИМОШЕНКО. Водночас суд відмовив їй у залученні до процесу у якості свідків журналістів, які вели дане розслідування.

Чи не варто було б Президенту України дати доручення правоохоронним органам, СБУ, щоб вони провели розслідування цього інциденту? Адже це не є втручання в роботу суді.

А склалося так, що мало кому відомий раніше суддя Родіон КИРЕЄВ вирішує не лише долю Юлії ТИМОШЕНКО. Виявилося, що від того, наскільки справедливо він буде судити, залежить інтеграція України в ЄС, доля усіх нас.

І в цій ситуації якщо інтеграція України в ЄС буде зірвана, винуватими будете Ви, пане Президент!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua