Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Володимир Даниленко: Президента не цікавлять проблеми чорнобильців.

donn | 21.07.2011 10:27

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Глава держави дійсно поставив крапку, але ця крапка є хрестом на надії чорнобильців отримати належним по закону житло у 25-річницю Чорнобильської катастрофи.

Володимир Даниленко: Президента не цікавлять проблеми чорнобильців.
12 липня 2011 року народний депутат України Володимир Даниленко отримав від глави Адміністрації Президента України відповідь на депутатський запит оголошений на засіданні Верховної Ради України та попередньо підтриманий 252 народними депутатами України до Президента України.

Дана відповідь показує відношення Президента України та глави Адміністрації Президента України до захисту чорнобильців та боротьбі з корупцією.

У своєму депутатському запиті народний депутат України, перший секретар Сумського обкому КПУ Володимир Даниленко повідомив Президента України Віктора Януковича про невиконання судового рішення про передачу ТОВ "Північспецбудмонтаж" будівлі у місті Путивль Сумської області для забезпечення житлом чорнобильців та привласнення даним підприємством державних коштів у розмірі майже 13 мільйонів гривень.

Як відомо, згідно статті 15 Закону України "Про статус народного депутата України" депутатський запит – це вимога народного депутата, яка заявляється на сесії Верховної Ради України до Президента України, дати офіційну відповідь з питань, віднесених до їх компетенції.

Відповідь на депутатський запит, внесений народним депутатом, надається в обов'язковому порядку і безпосередньо тим органом державної влади чи органом місцевого самоврядування, до якого було направлено запит, за підписом його керівника чи посадової особи, керівником підприємства, установи та організації, об'єднання громадян, на ім'я яких було направлено запит.

Але, Президент України проігнорував явні прояви корупції зазначені у запиті, не вжив жодних заходів для повернення державі 13 мільйонів гривень та показав своє справжнє відношення до чорнобильців у 25-річницю страшної трагедії.

Відповідь глави Адміністрації Президента України складалась з двох речень, першим реченням С. Льовочкін зазначив, що Президентом України запит народного депутата України Володимира Даниленка розглянуто, а другим проінформував, що Генеральній прокуратурі України запропоновано розглянути звернення. Це при тому, що народний депутат вже більше п'яти разів надсилав свої звернення та запити до Генеральної прокуратури України, яка не вживала жодних суттєвих заходів для вирішення зазначеного питання.

Так, після направлення запиту Президенту України до Володимира Даниленко стали поступити дзвінки з чорнобильців з міста Путивль з надією, що Віктор Янукович поставить жирну крапку у даному питання та заставить правоохоронні органи виконати свої повноваження та притягнути винних до відповідальності.

Глава держави дійсно поставив крапку, але ця крапка є хрестом на надії чорнобильців отримати належним по закону житло у 25-річницю Чорнобильської катастрофи.

Саме цікаве у цій ситуаціє, це те, що 1 липня 2011 року в Україні вступив у дію Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції", у якому передбачені вимоги щодо прозорості інформації пунктом другим частини першої статті 16 зазначеного закону передбачена заборона щодо відмови у надані інформацію, яка підлягає наданню відповідно до закону.

Також, згідно нового законодавства Міністерство юстиції формує та веде Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Отже, беручи до уваги вище викладене, можливо зробити висновок, що не надавши відповіді на депутатський запит згідно законодавства України, Президент України Віктор Федорович може очолити Єдиний державний реєстр корупціонерів.

З даного питання перший секретар Сумського обкома КПУ Володимир Даниленко повторно звернувся до Президента України з депутатським звернення з проханням виправити помилку та притягнути винних працівників Адміністрації Президента України до відповідальності.

"Своїми діями відносно мого депутатського запиту Президент України показав, що закони про корупцію у нашій державі написані для простих громадян, а не для високопоставлених чиновників", - зазначив депутат-комуніст.

Також Володимир Даниленко повідомив, що відповідь та сам депутатський запит він виклав на своєму сайті (www.danylenko.at.ua) для того, щоб усі чорнобильці знали, яке справджене відношення до них з боку Глави Держави.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua