Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

відкритий лист парламентському поголів'ю

verbicky | 20.07.2011 09:14

-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
0

Голосов "против"
2

Цей лист я наыслав на емейли тый худобы, чиъ картки голосували за пенсыфйний геноцид

Пани христопродавці, які пройшли в парламент на обіцянках поліпшити добробут народу України.

Я дивився, як ви обговорювали та голосували за пенсійну реформу мільярдера Тигіпка.

Я терпіти не можу Яворівського, але на цей раз повністю згоден з ним – мета цієї реформи – отримати та роздерибанити черговий транш міжнародного валютного фонду. Враження від цього вашого останнього засідання додаю.

Колись я був середньостатистичним українським вченим. Зараз я середньостатистичний український пенсіонер. Колись я не любив і визнав радянську владу лише в 1996, коли нічна Конституція першого секретаря Золотоношського райкому КПСС Мороза та секретаря ЦК КПСС Кучми остаточно поховала її. Але це все ж була наша влада. Хоч і псевдонарода, але наша!

Ви є продажна влада ворогів України.

Від імені зрадженого вами Народу України проклинаю вас до сьомого покоління!

Сподіваюсь, що Яценюк, включивши Вас в список тих, хто змінить Юлю на судовій лаві, з цим переможе на виборах. Адже для народу ви всі кримінальні злочинці! Тому і партія регіонів, і БЮТнуті з "Їхньою Україною" поступляться в парламенті радикальним "Свободі" та іншим старим-новим партіям та фронтам. То ж поспішайте втекти до своїх рахунків на Заході! На Україні вам вже не панувати і не жити!

к.т.н.Володимир Сиротенко (Вербицький)

Чорний четвер українських пенсіонерів

У 2004, доведений до відчаю несправедливістю влади, народ піднявся на Майдан і змахнув зачумлену владу Кучми. На жаль, "правдоруби", яких ми обрали, виявилися жадібними пустобрехами. Прийшовши до влади побилися за те, кому більше награбувати. У владні партії побігли бізнесмени з попередніх партій влади. Ы стали грабувати нас точно так, як і влада кучкістів.

За це народ на наступних виборах впер їх. На жаль, нові вибори були знову без вибору. Знову ми віддали свої голоси пустобрехам. Влада, як і раніше, дбає лише про себе і своїх придворних спонсорів-олігархів. Знову в партії влади побігли бізнесмени і христопродавці з попередніх партій влади, які стали опозицією. У більшовицьке парламентське поголів'я зібралося мало не конституційна більшість христопродавців.

Четвер. 7 липня 2001. Дивлюсь трансляцію Верховної Зради. Розглядають пенсійну реформу. Зал майже порожній, а на табло 350 присутніх!

Вже тут змахлювали більше ніж на півтори сотні голів парламентської худоби, адже назвати їх Людьми язик не повертається!

Свій закон представив голова партії "Сильна Україна" мультимільярдер, колишній секретар Дніпропетровського обкому комсомолу Сергій Тігіпко. Каюсь, я на президентських виборах голосував за цього христопродавця. Адже знав його ще 18-річним хлопчиною, який хапав все на льоту. Він і нині все хватає. Тільки вже не голі ідеї... Продавши свій банк через офшори відхопив мільярд, не заплативши ні копійки податків. Зате своїм податковим кодексом придавив так дрібний і середній бізнес, що сотні тисяч дрібних підприємців та володарів середнього бізнесу або припинили працювати, або пішли в тінь...

І ось його пенсійна реформа з майже тисячею поправок. Реформа, суть якої полягає в тому, щоб отримати і розікрасти черговий транш міжнародного валютного фонду. Комітет, очолюваний бютівцем Сушкевичем вносить на розгляд парламенту поправки. Чомусь, навіть ті поправки, які враховані і прийняті Комітетом, повинні бути підтверджені парламентом. За поправки, які покращують або не дають погіршити становище простих пенсіонерів, голосує 10-40 чоловік. Тим самим вони відкидаються. А ось за поправки, спрямовані на поліпшення матеріального становища депутатів, суддів, прокурорів, чиновників та іншої владної нечисті голосує 230-250 карток парламентського поголів'я, це при майже порожньому залі!

. Так і залишилося незмінним, що депутат, суддя та інша продажна наволоч, йдучи на пенсію буде одержувати 12 посадових окладів, як матеріальну допомогу. А це 14000х12 = 168000 гривень! І пенсія їх буде не 7500, як у інших заслужених пенсіонерів. Для себе за обмеження пенсій вони відхилили!

Простого громадянина викидають на пенсію без будь яких матеріальних допомог, а пенсія у 70% пенсіонерів = 868 гривень! Це при тому, що буханець чорного хліба у нас зараз коштує 4 гривні,й обіцяють подорожчання, а за комунальні послуги я плачу 560 гривень, незважаючи на брехню Азарова про те, що плата за ком.послуги не повинна перевищувати 15%! А це ж поголів'я прийняло Закон по якому за борг у 10000гривен у вас можуть відібрати житло вартістю більше 100000гривен. А от перевірка влаштована по вимозі Олександра Єкимовськиї КРУ ц Львівтеплоенерго, показала, що тарифи на тепло у нас завищені вдвічі, а те, що більшість послуг, за які ми платимо ЖЕУ, не тільки не надаються, а не можуть надаватись,кожен по собі знає. То ж нас заганяють у боргову яму ненаданими послугами і за це можуть відібрати останнє, що маємо!

У наступному році відбудуться нові вибори. Приймаючи такі антинародні закони, парламентська поголів'я показує, що воно нічого не боїться. Воно вважає, що ці вибори вже практично проведені – у виборчих комісіях розставлені свої люди і все буде тіп-топ. Он у Львові судили колишнього главу окружної виборчої комісії, який пропонував хабар двом членам комісії, щоб вони зареєстрували потрібний йому партійний список. Цей глава представляв ворожий регіонам БЮТ. І що ж – дали умовний термін. Щоб майбутні фальсифікатори знали – їм все зійде з рук!

Я не любив Радянську владу. Вона знищила моїх предків. Визнав її тільки в 1996, коли "нічна конституція" першого секретаря Золотоніського райкому компартії України Олександра Мороза та Секретаря ЦК КПРС Леоніда Кучми зробила з заможної України злиденну, мафіозну, феодальну Уркаіну. Але це все ж була влада. Нині не влада – жадібні і безмозкі скоти, агенти впливу чужих Держав!

Вони прийшли до влади обіцяючи підняти добробут народу. Але Народ для них, це вони і їхні захребетники. Собі вони ні пенсій не урізали, ні податки не підняли та й офшори залишили. Нас же кидають у злидні і вимирання. Адже після їх податкового кодексу сотні тисяч людей похилого віку опинилися на вулиці. Вони не отримують зарплати, а тепер доживати до пенсії їм доведеться до 60 років жінкам і до 62 – чоловікам! І це при середній тривалості життя чоловіків в Україні – 62, 5 року! Тобто закон спрямований на те, щоб відібрати у нас сплачувані нами пенсійні внески. Адже отримати назад їх у вигляді пенсії 70% з нас вже не зможе!

На Заході, де середня тривалість життя більше 70 років, а не 62, як у нас, народ виходить на вулиці. Майдан відучив нас виходити на вулицю. У тій же Італії відстрілюють продажних суддів і депутатів. Але там вони живуть в умовах, які не набагато відрізняються від умов пересічного громадянина. У нас судді, депутати, прокурори та інші мерзотники живуть в охоронюваних віллах, їздять в куленепробивних авто і гинуть тільки в автокатастрофах та взаємних розборках.

От і питаю вас – як нам позбутися цієї нечисті. Адже не тільки в Україні така влада. У Росії та більшості країн на пострадянському просторі вона така ж! Недарма ж ці продажні владці так сварять бацьку Лукашенка!

Колеги – проведемо мозковий штурм і виробимо алгоритм знищення цієї нечисті!

Ку.т.н.Володимир Сиротенко (Вербицький)

Правнук автора слів "Ще не вмерли України ні слава ні воля, ще нам браття молоді усміхнеться доля" Миколи Вербицького, чий прах був викинутий з могили на Болдиній горі в Чернігові у 1922, онук автора "За Україну, за її долю" Миколи Вороного, розстріляного в 1938,племінник Марка Вороного, розстріляного в 1937 і Євгена Вербицького, зниклого в ГУЛАГу в 1952.

Маю 15 авторських свідоцтв на винахід СРСР та 1 Піпі-факс патент Уркаіни,опублікував більше 500 статей по безвідходній сільгосппереробці. На моєму сайті Sirotenko41.narod.ru розміщено 22 моїх книжки. В США надрукував книжки -Незнакомый Тарас Шевченко и его побратимы -аристократы" ID 10409859 ISBN 978-1-4475-6293-1 "Забытые имена" ID 10642137 ISBN 978-1-4477-0682-3 "Легендарные напитки наших предков" (про легендарного поета Виктора Забілу та рецептури його 1000 напоїв від горілок до кваса) ID 100994125 ISBN 978-1-4475-3074-9


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua