Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": підприємці Южноукраїнська на межі банкрутства


-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

У будівельній галузі міста Южноукраїнськ Миколаївської області склалась негативна тенденція: будівельники міста перебувають у скруті, а все із-за невигідно складених договорів та прогалин у законодавстві.

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': підприємці Южноукраїнська на межі банкрутства
У будівельній галузі міста Южноукраїнськ Миколаївської області склалась негативна тенденція: будівельники міста перебувають у скруті, а все із-за невигідно складених договорів та прогалин у законодавстві.

Як заявив Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни" Сергій Кравченко: "Будівельна галузь Южноукраїнська може просто зупинитись із-за того що приватних підприємців цієї сфери поставили у невигідне становище".

Під час підписання договорів замовники наполягають на зазначені у них пунктів про відстрочення платежу за виконанні роботи. Якщо ж такого пункту не прописано замовники просто грубо затримують виплати. Судове вирішення конфлікту не є ефективним, адже судова тяганина може продовжуватись більше року.

Складається ситуація, коли у підрядників просто немає грошей на виплату заробітної плати і вони вимушені порушувати законодавство, адже відповідно до статті 115 КЗпП України роботодавець зобов'язаний виплачувати робітникам заробітну плату регулярно, тобто два рази на місця.

"Єдиним можливим вирішення цієї проблеми може стати встановлення відповідальності для замовника у вигляді поширення на нього пункту 87.5 статті 87 Податкового кодексу України, коли при порушенні строків оплати за виконанні роботи податкова інспекція, за письмовою заяви підрядника, зможе списувати грошові кошти з рахунків дебітора в погашені заборгованості по податкам і штрафних санкцій. Наша громадська організація буде ініціювати внесення відповідних змін у законодавство найближчим часом." – заявив Сергій Кравченко.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/129_VGO-Sila-Krayini-pidpriemtsi-Yuzhnoukrayinska-na-mezhi-bankrutstva.html

Обговорення на форумі ВГО "Сила Країни": http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=9&t=1984


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua