Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Конституція   Офіційна заява по її недотримання   Покарання

Державний чиновник, котрий офіційно заявляє, що він не буде дотримуватись конституції держави, має бути негайно звільненим


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

В зв*язку з тим, що Луганська облрада офіційно ухвалила рішення про вивішування червоних прапорів на державних установах, що суперечить рішенню Коституційного Суду України, вважаю, що Луганська облрада має бути розпущена. Державний чиновник, котрий офіційно заявляє, що він не буде дотримуватись конституції держави, має бути негайно звільненим.

В зв*язку з тим, що Луганська облрада офіційно ухвалила рішення про вивішування червоних прапорів на державних установах, що суперечить рішенню Коституційного Суду України, вважаю, що Луганська облрада має бути негайно розпущена. Державний чиновник, котрий офіційно заявляє, що він не буде дотримуватись конституції держави, має бути негайно звільненим без права зайняття в подальшому любої дежавницької посади.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua