Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" започатковує енергозберігаючі проекти


-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

Одним із завдань Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни" є впровадження новітніх технологій, у тому числі і у сфері енергозбереження. Як зазначив Голова Правління ВГО "Сила Країни" Сергій Кравченко: "На сьогодні, ми розпочали програму "Ефективне світло у кожне місто". Метою цієї програми є підтримка місцевої влади населених пунктів у з

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'' започатковує енергозберігаючі проекти
Одним із завдань Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни" є впровадження новітніх технологій, у тому числі і у сфері енергозбереження. Як зазначив Голова Правління ВГО "Сила Країни" Сергій Кравченко: "На сьогодні, ми розпочали програму "Ефективне світло у кожне місто". Метою цієї програми є підтримка місцевої влади населених пунктів у запровадженні енергоощадних систем."

На початковому етапі завдяки цій програмі було освітлено близько 2 тис. будинків у таких містах, як Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Суми. Результати не змусили себе довго чекати. Наприклад, витрати, після встановлення енергозберігаючих технологій, на освітлення одного під'їзду житлового дев'ятиповерхового будинку знизились з 3 120 грн./рік до 114 грн./рік.

Зараз ВГО "Сила Країни" запропонувала місцевій владі Вінницької області започаткувати реалізацію згаданої програми на місці.

Обговорення на форумі ВГО "Сила Країни": http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=11&t=464

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny.html


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua