Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/politics/4dbbde0ac2e46/

Косити капусту

Олександр Гунько | 30.04.2011 13:01

Нещодавно прем'єр Микола Азаров закликав українців самим вирощувати капусту

Ціни на овочі та фрукти в Україні під час Великодніх свят подорожчали на 14,8%, повідомило агентство "АПК-інформ". При цьому картопля зросла в ціні на 22%, борщовий набір на 16,6%. Найменше подорожчали банани – на 3,7%. Їх українці тепер беруть замість яблук.

Я поїхав на свята в рідну Нову Каховку на Херсонщину. Ціни на місцевому ринку облспоживспілки наближалися до столичних. Редиска – 22 гривні, капуста – 15, цибуля – 8, парникові огірки – 25.

- Ой капєц, я з цими цінами вобще холодна! – каже жінка середніх років своїй подрузі. Вони ходять між прилавками і ніяк не виберуть, що купити.

Нещодавно прем'єр Микола Азаров закликав українців самим вирощувати капусту.

- Я на засіданні Кабінету міністрів сказав: а що заважає кожному, в кого є руки-ноги, є енергія, взяти лопату, десять соток землі і на період, поки ми будемо цим займатися в загальнодержавному масштабі, хоч би свою сім'ю забезпечити овочами?

Я подумав: якщо кожен з нас буде годувати себе зі свого городу, то навіщо нам тоді уряд, на утримання якого ми платимо податки? Тільки для того, щоб "косити капусту"?


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua