Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

Комментарии
Никита   | 28.04.2011 12:20
Цікава стаття на подібну тему Миколи Поліщука "Янукович це надовго, або синдром коляборанта"
Никита   | 28.04.2011 12:22
Він там пише:
Свобода може бути й деструктивною. Для прикладу, південноамериканські раби чи російські кріпаки відчували себе вільними в тих межах, які їм відводились існуючою системою. Натомість спроби змінити цю систему з боку північних штатів, чи "Народної волі" інтуїтивно сприймались, як "несвобода", спроба зміни існуючого ладу. Тому немало було випадків, коли негри ставали до лав конфедератів (а пізніше переможці усіляко дискримінували негритянських виборців, бо ті свідомо голосували за колишніх рабовласників), а селяни здавали народовольців поліції.
Никита   | 28.04.2011 12:23
Та що там казати – і помаранчева революція була прийнята на сході країни, як явище "несвободи" не через те, зрозуміло, що вона несла якийсь тоталітарний заряд. Однак вона загрожувала вже сталій системі життя в цьому регіоні, до якої її мешканці вже звикли і відчували себе цілком вільними – у тому форматі волі, який їм було відведено, звичайно.

Отже, в міру притирання влади і посполитства рейтинг недовіри до влади з часом після різкого падіння раптом неочікувано для опозиції починає рости. Я спробував пояснити природу цього феномену, який, на мою думку, пояснюється налагодженням нових каналів співробітництва між народом і владою.
(кінець цитати)
Вас-иль   | 28.04.2011 12:33
Никита:
Трохи вульгаризований погляд на проблему, але іншого пояснення популярності комуністів в місцях їх найбільшого терору не бачу.
Никита   | 28.04.2011 12:39
Ну і тут ще можна додати таке.
На дискредитацію Ющенка працювала не тільки опозиція, але й вся потужна пропагандистська махіна РФ. Кремль щедро виділяв на це свої газорублі. Плюс Юлія Володимирівна, якоби "соратниця", виступала у тому ж хорі.

А дискредитацією Януковича їй доводиться займатися практично самотужки: підтримки Кремля (принаймні поки що) немає. А її методи очорнювання супротивника багатьом осточортіли і викликають зворотню реакцію. Тобто коли вона бреше про Януковича, нерідко досягає зворотнього ефекту.
Никита   | 28.04.2011 12:42
"коли вона бреше про Януковича" – маю на увазі, звісно, не особисто вона бреше, а різні Олєги Медведєви і Свєти Гордєєви, звичайно.
Східний Погляд   | 28.04.2011 15:38
Цікавий погляд, який має право на існування. До цього синдрому близький споріднений: звільнений після довгого часу "сидіння" в тюрмі намагається знову туди потрапити. Причини подібного явища-синдрому мабуть потрібно шукати в психології людини (групи людей, натовпу). Після незалежності українці отримали свободу і вп'яніли від неї: вони не знали (не знають), що з нею робити. Вони втомилися від неї, тому шукають прихистку в авторитарних системах, симпатизують особам, які уособлюють аторитарний режим.
  | 28.04.2011 21:52
Никита:""коли вона бреше про Януковича" – маю на увазі, звісно, не особисто вона бреше, а різні Олєги Медведєви і Свєти Гордєєви, звичайно."
Та й вона також "щіро" до цієї брехні доклалася, відважтеся це визнати також.
Але я би краще порадив погомоніти про ідею Януковича продовжити Одесу-Броди до Балтійського моря. Ось це є державницький і політичний проект!
Никита   | 29.04.2011 00:28
Кр-к:
відважтеся це визнати також.
Визнаю щиро: прославляння будь-якого лідера (Тимошенко, Януковича – непотрібне закреслити) у дусі
"він/вона все робить правильно, а коли щось неправильно – однаково він/вона правий/права"
викликає не просто зворотній ефект – викликає блювотний рефлекс.
Ігор Бурдяк   | 29.04.2011 13:09
Кр-к:
Якби сталося так, що Тимошенко відсудила газ у Фірташа в американському суді, то як Ви вважаєте, це було б на користь України?
Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua