Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Адмінреформа   чиновники   скорочення апарату   мафія

Безсмертя мафії


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
0

Голосов "против"
1

Про скорочення адмінапарату говорили усі українські президенти. Але щоразу чиновників ставало більше, як і грошей на їхнє утримання.

Реформування Адміністрації президента почалося з віртуального звільнення Ганни Герман. Поки в інтернеті обсмоктували цю новину, виявилося, що вона і кілька інших заступників Льовочкіна просто перепризначені на інші посади. На дверях їхніх кабінетів тільки поміняли таблички.

Коли 1990 року я став редактором нової газети міської ради, у виконкомі мені виділили приміщення. Тоді виконком мав кілька кабінетів у триповерховій будівлі "білого дому". Решту займали функціонери міськкомів партії і комсомолу. Після ГКЧП партію заборонили, а комсомол розпався. Але звільнені кабінети були порожніми недовго. Їх зайняли посадовці з виконкому, штат якого стрімко розростався. Тепер містом керують утричі більше чиновників, ніж було за СРСР.

Про скорочення адмінапарату говорили усі українські президенти. Але щоразу чиновників ставало більше, як і грошей на їхнє утримання. Цьогоріч кількість центральних органів виконавчої влади зросло з 51 до 72, а на їх утримання з держбюджету виділено на 40% більше коштів, ніж торік. Українські урядовці стали одними з найбільш витратних для громадян у порівнянні з іншими європейськими країнами. Та й штат Адміністрації президента відтепер становитиме на 90 осіб більше, ніж раніше.

Коли я про це сказав знайомому, він тільки гмикнув:

- А що ти хотів? Мафія безсмертна!


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua