Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чи є в нас свобода слова в інтернет-просторі?


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
4

Голосов "против"
5

Наступ на свободу слова поширився і на інтернет-простір

Неймовірно, але вчора вперше зіткнувся з тим, що, виявляється, і в нашому вітчизняному інтернет-просторі є люди, які уважно відстежують матеріали авторів і видаляють не тільки статті чи нотатки, а й самі блоги, якщо це з суто політичних міркувань не задовольняє хазяїв тієї чи іншої мережі...

Я вже тривалий час був активним автором на Politiko, де став одним із популярних журналістів, що набрали найбільше балів і де декларується буцім-то чітка і ясна українська позиція: "Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства".

Проте сьогодні мене, на жаль, грубо й цинічно викинули з цієї мережі, навіть не пояснюючи причини. Невже за ось цю, нехай і вельми жорстку, але конструктивну критику, розміщену на Politiko:

"Ось уже тривалий час на Politiko нахабно тусується такий собі "дмітрій пожарскій". Хай би собі тусувався й надалі, але ця особина відверто-знущально насміхається над нами, українцями, виставивши замість свого фото харю сухорукого тирана сталіна, якого в світі вже поставили поряд із іншим найкривавішим тираном-людожером гітлером. В Україні також затаврували людожера сталіна, як головного винуватця Голодомору 1932-33 рр.

Отже, чому редакція елементарно не дотримується українського законодавства й дозволяє пропагандувати в такий спосіб сухорукого тирана-людожера?..."
.

Тут напрошується цілком очевидна відповідь, що чинна влада розпочала активно втручатися і в інтернет-простір, "зачищаючи" його від небажаних незалежних журналістів.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua