Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Влада Тернополя заборонила "свято Януковича"

jurko | 25.02.2011 00:36

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
4

Голосов "против"
2

25 лютого у тернопільському Палаці культури "Березіль" ім. Леся Курбаса, замість широко проанонсованої "урочистої" і "бомбічеської" академії з нагоди роковин Віктора Януковича, відбудеться ювілейний вечір до 140-річчя Лесі Українки.

Влада Тернополя заборонила ''свято Януковича''
25 лютого у тернопільському Палаці культури "Березіль" ім. Леся Курбаса, замість широко проанонсованої "урочистої" і "бомбічеської" академії з нагоди роковин Віктора Януковича, відбудеться ювілейний вечір до 140-річчя Лесі Українки. Про відмову міської влади у проведенні акції, спрямованої на викриття недоліків у роботі команди Януковича, заявили ініціатори проведення академії із координаційної ради громадських організацій Тернопільщини "Українська справа".

"17 лютого представники "Української справи" передали звернення на ім'я Тернопільського міського голови Сергія Надала, в якому просили надати зал "Березолю" для проведення академії, – заявив з цього приводу один із лідерів "Української справи", депутат Тернопільської міської ради Олег Вітвіцький. – Заперечень щодо проведення нашого заходу ми не отримали. І аж увечері 23 лютого керівництво міської ради повідомило, що там відбуватиметься інша імпреза – вечір, приурочений ювілею Лесі Українки".

"Ми бачимо лише позитив у тому, що Тернопіль вшановуватиме Лесю Українку з найвищої сцени області і цей крок, як виглядає, стимулювала саме "Українська справа", – зауважив Олег Вітвіцький, – прикро лише те, що підготовку до вечора, за нашою інформацією, почали лише вчора, а до того часу навіть сценарію не було розроблено. Ще більш прикро, що на офіційному сайті Тернопільської міської ради час цього заходу дотепер зазначено як "25.02 о 13.00".

За словами представників "Української справи", вони не добиватимуться права провести "урочисту" академію через суд чи в якийсь інший спосіб. Резонанс від відмови у її проведенні в "Березолі" вже сам по собі набрав "бомбічеського" ефекту.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua