Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Бомбіческі" роковини Януковича у Тернополі

jurko | 23.02.2011 14:32

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
1

25 лютого 2010 року у місті Тернополі, з ініціативи координаційної ради громадських організацій "Українська справа", відбудеться "Урочиста" академія, присвячена роковинам президентства Віктора Януковича.

''Бомбіческі'' роковини Януковича у Тернополі
25 лютого 2010 року у місті Тернополі, з ініціативи координаційної ради громадських організацій "Українська справа", відбудеться "Урочиста" академія, присвячена роковинам президентства Віктора Януковича. Під час цього, як його уже встигли наректи – "бомбіческого" заходу буде проаналізовано хід реалізації передвиборчої програми В. Януковича "Україна для людей", обговорено суспільно-політичну ситуацію в державі, розвиток економіки, стан свободи слова, духовності тощо.

"До участі в "бомбіческій" академії ми запрошуємо знаних представників громадських організацій, трудових колективів, профспілок, ЗМІ та, звісно, влади, – наголошує один із лідерів "Української справи" Тарас Гребеняк.

- Це перша, в сучасній Україні, спроба провести відкритий публічний діалог про проблеми як загальноукраїнського, так і місцевого масштабу. Наша мета – увімкнути Україну, в першу чергу, для наших же громадян, відкрити очі на правду".

"Урочиста" академія розпочнеться о 16.00 в приміщенні ПК "Березіль".

За словами організаторів, у програмі академії передбачається проведення конкурсів, лотереї, відбудеться, також, нагородження грамотами тернополян, які зайняли гідну громадянську позицію у боротьбі проти антинаціональних кроків діючої влади та концерт.

Перед початком академії, 25.02.2011, о 15.45 у фойє ПК "Березіль" (2 поверх) відбудеться брифінг для українських та міжнародних журналістів.

"Українська справа"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua