Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

З запорізького напихувача подушок намагаються зробити терориста

Олекса Винний | 13.02.2011 08:59

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
3

Голосов "против"
2

Вже більше місяця триває слідство за фактом підпалу Запорізького офісу Партії регіонів в 2009 р. Лише майже через два роки після скоєння цього хуліганського акту правоохоронці вирішили почати розслідування і про всяк випадок затримали Артема Циганка, молодого хлопця, що проживає в Запоріжжі і працює напихувачем подушок.

З запорізького напихувача подушок намагаються зробити терориста
Очевидно, правоохоронці вирішили, що таке непросте ремесло, як напихування подушок, дає навички приготування запалювальних сумішей та подальшого їх застосування. А той факт, що Артем кілька років тому брав участь у кількох націоналістичних мітингах, остаточно вирішив його долю. Зараз хлопець перебуває в СІЗО і очікує суду.

Паралельно парубка возять на допити в СБУ. За деякими відомостями, там до нього застосовують фізичні методи впливу і вимагають визнання в причетності до підриву пам'ятника Сталіну. Артема хочуть "прив'язати" до "терористичної групи", що брала участь в відпилюванні голови пам'ятника Сталіну і в підриві самого пам'ятника (це загрожує ув'язненням на термін від 3-х до 13-ти років). Хоча Артем про подібну групу вперше почув у кабінеті слідчого, а на момент скоєння обох хуліганських актів перебував удома, чому є кілька людей свідків.

Мама Артема, з якою вони удвох жили на орендованій квартирі, зараз працює по 16 годин на добу, щоб забезпечувати себе їжею та купувати їжу синові, тому що те, що готують в СІЗО, їсти неможливо, і коли немає передач з їжею, затримані протягом декількох днів сидять голодні.

Адвоката до Артема досі не пускають, хоча минуло вже більше двох тижнів з того дня, як адвоката найняли, і місяць з дня затримання Артема.

Нагадаємо, що Артем Циганок (22 роки), житель Запоріжжя, був затриманий 8 січня 2011 р. за підозрою в підпалі офісу Партії регіонів, вчиненого в 2009 р. невідомими зловмисниками. З дня затримання і до сьогоднішнього дня з хлопцем немає ніяких контактів ні у його мами, ні у адвоката.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua