Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни": МВС підтримує незаконні дії


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Органи внутрішніх справ закривають очі на праворушення виборчого законодавства. Так, за даними Міністерства внурішніх справ України порушень законодавства та погроз на адресу одного із кандидатів на посаду Лукашівського сільського голови Первомайського району Миколаївської області не було.

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'': МВС підтримує незаконні дії
Органи внутрішніх справ закривають очі на праворушення виборчого законодавства. Так, за даними Міністерства внурішніх справ України порушень законодавства та погроз на адресу одного із кандидатів на посаду Лукашівського сільського голови Первомайського району Миколаївської області не було.

Далі наводимо лист-відповідь МВС на звернення Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни" щодо ситуації у с. Лукашівка.

МІНІСТЕРСТВО

ВНУТРІШНІХ СПРАВ

УКРАЇНИ

Всеукраїнська громадська організація "Сила країни"

Про розгляд звернення щодо порушень під час виборів Лукашівського сільського голови Первомайського району Миколаївської області

У Міністерстві внутрішніх справ у межах компетенції розглянуто звернення заступника голови Всеукраїнської громадської організації "Сила країни" В.Горленка щодо навмисного псування виборчих бюлетенів одним з членів Лукашівської сільської виборчої комісії на виборчій дільниці N18013 та невиконання Лукашівською сільською виборчою комісією рішень судів, які скасовують результати підрахунку голосів виборців за кандидатів на посаду сільського голови на виборчій дільниці N18013, а також погроз голови Первомайської районної державної адміністрації ДемченкаБ.О. на адресу кандидата на посаду Лукашівського сільського голови Первомайського району Миколаївської області Кравченко Т.С. та її родини і неправомірних, на її думку, дій працівників міліції.

У ході перевірки встановлено, що 31 жовтня 2010 року на виборчій дільниці N18013, яка була розташована в приміщенні Лукашівської сільської ради, відбулися вибори до місцевих органів самоврядування.

Рішення Лукашівської сільської виборчої комісії стосовно визнання ГрижукН.В. переможцем виборів на посаду голови Лукашівської сільської ради оскаржувала в судах Кравченко Т.С. – інший кандидат на цю посаду.

1 грудня 2010 року у зв'язку з відсутністю остаточного рішення суду із зазначеного питання та з метою збереження товарно-матеріальних цінностей троє дверей приміщення Лукашівської сільради було опечатано за спільною згодою Кравченко Т.С. та Грижук Н.В. Контрольні папірці для опечатування дверей приміщення підписали обидва кандидати на посаду сільського голови та представник органів внутрішніх справ.

Рішенням Одеського апеляційного адміністративного суду від 4 грудня голови Кравченко Т.С. до Лукашівської виборчої комісії відмовлено в повному обсязі. На даний час судом вищої інстанції це рішення не відмінено.

Крім того, 1 грудня 2010 року її чоловік Кравченко СІ. замкнув вхідні двері приміщення сільської ради на власний навісний замок і заблокував вільний вхід до приміщення, мотивуючи свої дії тим, що вказана будівля належить йому на праві приватної власності, а договір між ним та сільською радою на оренду приміщення закінчився у вересні 2010 року. На даний час Кравченко СІ. право власності на вказану будівлю документально не підтвердив. За інформацією Бюро технічної інвентаризації Первомайського району, у вказаної будівлі власника немає.

На сьогодні питання вільного доступу до приміщення сільської ради та передачі документації й печатки новообраному голові не вирішено.

Працівники міліції не чинять перешкод вільному доступу до приміщення сільської ради.

Під час службової перевірки не встановлено факту погрози Кравченко Т.С. та її родині з боку голови Первомайської райдержадміністрації ДемченкаБ.О.

У ході перевірки в діях працівників міліції порушень законодавства України не виявлено.

Про результати перевірки Кравченко Т.С. поінформовано.

Начальник Департаменту

полковник міліції В.В. Петровський

Більше інформації на сайті: http://syla.org.ua/novyny/48_MVS-zakrivae-ochi-na-nezakonni-diyi.html

Обговорення на форумі ВГО "Сила Країни": http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=34


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua