Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Казка від Януковича


4
Рейтинг
4


Голосов "за"
5

Голосов "против"
1

"Буде у нас багато роботи", – обіцяє глава держави.

"...навіть у новорічну ніч не маю права розповідати казку", – сказав президент України у зверненні до народу. Але його промова сприймається не інакше, як казочка.

Ну хоча б оце: "Ми разом пережили непростий, але щасливий 2010 рік". Питається: у чому щастя, Федоровичу? У тому, що уряд набрав кредитів на 100 мільярдів? Чи в тому, що ухвалили бюджет на користь олігархів і репресивних органів? А може, щастям треба назвати Податковий кодекс?

"І нам вдалося основне – переламати ситуацію, перебороти безнадію", – продовжує в тому ж дусі гарант. Насправді ж вам вдалося переламати хіба що Конституцію і перебороти так звану позицію.

"Буде у нас багато роботи", – обіцяє глава держави. Звичайно, треба ще обдерти народ пенсійною реформою, закабалити його Трудовим кодексом, відібрати в нього квартири Житловим, остаточно продати Батьківщину і встигнути втекти в якийсь політичний офшор.

Чи вдасться – то вже інша справа. Казка може перетворитися у сувору дійсність.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua