Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чому пам"ятник Сталіну демонтовано в "загальний небезпечний спосіб"?

Ігор Бурдяк | 2.01.2011 09:47

10
Рейтинг
10


Голосов "за"
11

Голосов "против"
1

У Запоріжжі в новорічну ніч стався вибух на території Запорізького обкому КПУ, в результаті якого було повністю зруйновано пам'ятник Сталіну.

Вибухом також вибило шибки на фасаді та дещо пошкоджено саму будівлю.

Міліція порушила кримінальну справу, кваліфікувавши дії зловмисників як "умисне знищення майна шляхом підпалу, вибуху чи в інший загальний небезпечний спосіб" (ч.2 ст.194 Кримінального кодексу України).

22 травня 2009 року Головним слідчим управлінням Служби Безпеки України порушена Кримінальна справа про Голодомор в Україні за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 442 Кримінального кодексу України за фактом здійснення посадовими особами геноциду в Україні у 1932-1933 роках, від якого загинули мільйони громадян.

13 січня 2010 року Апеляційний суд Києва підтвердив висновки слідчих Служби безпеки України про організацію вчинення в 1932-1933 роках на території УСРР керівництвом більшовицького тоталітарного режиму – Сталіним, Молотовим, Кагановичем, Постишевим, Косіором, Чубаром та Хатаєвичем геноциду української національної групи, тобто штучного створення життєвих умов, розрахованих на її часткове фізичне знищення.

Природно, що блюзнірством було встановлення пам"ятника головному кату українців на території України, і тому відповідними органами не було надано дозволу на встановлення пам"ятника Сталіну на території Запорізького обкому КПУ. Але він був встановлений. І влада на це не прореагувала відповідним чином, не демонтувала його і не покарала винних в його незаконному встановленні.

Можна констатувати, що ця подія, яка сталася в новорічну ніч на території Запорізького обкому КПУ була цілком прогнозованою і передбачуваною. І слідчі під час розслідування інциденту повинні би врахувати, що цілком правомірний демонтаж пам"ятника Сталіну був здійснений в "загальний небезпечний спосіб" із бездіяльності влади.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua