Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ВГО "Сила Країни" вимагає проведення громадських слухань проекту Житлового кодексу


-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" наголошує на необхідності прийняття нового Житлового кодексу України, який би всебічно і об'єктивно надавав би право громадянам України на житло, захищав би їх інтереси і був би новою "Житловою Конституцією країни".

ВГО ''Сила Країни'' вимагає проведення громадських слухань проекту Житлового кодексу
Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" наголошує на необхідності прийняття нового Житлового кодексу України, який би всебічно і об'єктивно надавав би право громадянам України на житло, захищав би їх інтереси і був би новою "Житловою Конституцією країни".

Однак приймати проект Житловий кодекс у тому вигляд, в якому він знаходиться зараз неможна. Цілий ряд норм та положень проекту Житлового кодексу викликають питання, до того ж цей документ не пройшов всебічного громадського обговорення. Так, суперечливою є норма про те, що за кожен прострочений день несплати за житлово-комунальні послуги буде вводитись пеня у розмірі 0,1% від заборгованості – ця норма і дійсно може примусити сплачувати за комунальні послуги найбільших боржників – заможних українців, однак може ця норма може стати великою загрозою для всіх інших українців. Також вкрай суперечливою є норма про примусове виселення із житла, чи земельної ділянки, якщо це відповідає суспільним інтересам. Така норма є обурливою з точки зору права на власність і не відповідає європейському рівню законодавства.

Це не повний перелік суперечливих норм, які пропонуються у новому Житловому кодексі, тому ВГО "Сила Країни" наголошує, що цей документ має бути змінений і наполегливо рекомендує, відповідно до параграфу 53 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 р. N950, провести всебічне громадське обговорення цього проекту.

ВГО "Сила Країни" звернулась до Президента України, Голови Верховної Ради України та ПРем'єр-міністра України з вимогою проведення громадських слухань проекту Житлового кодексу України.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/39_VGO-Sila-Krayini-za-provedennya-gromadskikh-slukhan-proektu-Zhitlovogo-kodeks.html

Обговорення теми на форумі ВГО "Сила Країни": http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=27


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua