Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Новорічний "подарунок" для водіїв від ДАІ


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
2

Голосов "против"
2

У нових правилах буде чітке дотримання наявних знаків. А ще через втрату чинності розпорядження МВС N466 від 21.05.2009 року, втратили чинність певні норми, які не допускали свавілля ДАІ на дорогах.

Новорічний ''подарунок'' для водіїв від ДАІ
З початку 2011 року будуть діяти нові правила дорожнього руху:

1. У нових правилах буде чітке дотримання наявних знаків. Віднині буде скасоване легальне перевищення швидкості на 20 кілометрів, тобто якщо в місті дозволено їхати 60 кілометрів, то вже ніяких плюс 20 кілометрів водіям не дозволятимуть. Максимум до 5 кілометрів. З новими правилами діятиме "вимірювальна шкала покарань" за перевищення швидкості: до 10 км / год., від 10 до 30 км / год., від 30 до 50 км / год. і вище, а також на суму покарання буде впливати і категорія авто.

2. Передбачене покарання за "гумове взуття" не по сезону. Тобто згідно з новими правилами водіїв каратимуть і за брак зимової гуми на автомобілі.

3. Запроваджено обов'язкове пересування із ближнім світлом у "білий день". У нових правилах зазначено, у зимовий період цілодобово водії авто будуть зобов'язані їздити з увімкненими фарами ближнього світла. А на заміських трасах, взагалі, необхідно буде вмикати фари ближнього світла цілодобово, навіть у літній період.

5. У нових правилах дорожнього руху будуть чітко розписані ситуації, коли водії авто матимуть право вмикати аварійку, а також зросте відповідальність за зловмисне її використання.

6. З наступного року водіїв авто каратимуть за відсутність спеціального крісла для дітей до 12-ти років.

7. Ще одна новина, полягає у тому, що водій авто при спілкуванні з інспекторами ДАІ по-перше – муситиме залишатись у машині, по-друге – зобов'язаний руки тримати на кермі, щоб інспектор їх бачив.

А ще через втрату чинності розпорядження МВС N466 від 21.05.2009 року, втратили чинність певні норми, які не допускали свавілля ДАІ на дорогах, а саме:

1. Заборона на патрулювання дорожнього руху із місць, закритих для учасників дорожнього руху (дорожня інфраструктура, дерева, кущі).

2. Заборона на протоколювання перевищення швидкості в зонах дії знаків, що обмежують максимальну швидкість в зоні в'їзду до міста на відстані 1000 метрів (тобто, тепер інспектори можуть вимірювати швидкість відразу після того, як автомобіль перетнув знак початку населеного пункту).

3. Заборона на протоколювання порушення, зробленого через неналежний стан проїзної частини (наприклад, перетин суцільної для об'їзду перешкоди, ями).

4. Врахування пом'якшуючих обставин при визначенні розміру штрафу. (Наприклад, за проїзд на червоне світло через термінову доставку хворого до медустанови тепер співробітник ДАІ має право накласти максимальний штраф).

5. Виняток випадків безпідставної зупинки авто співробітниками ДАІ.

Ось такі "НОУ-ХАУ" підготували для водії.

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/37_Novorichniy-podarunok-dlya-vodiyiv-vid-DAI.html

Обговорення теми на форумі ВГО "Сила Країни": http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=9&t=26


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua