Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
вибори   Могилів-Подільський   Бровко   міський голова

Могилів-подільська калюжа


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
4

Голосов "против"
1

Чи може громадянин іншої держави бути керівником міста в Україні? А державним службовцем? Відповідь: нехай би він був бодай зеленим гуманоїдом із іншої планети, лиш би записався в ряди правлячої Партії регіонів. Це нині головне...

Могилів-подільська калюжа
Сиджу і думаю: наскільки ж відстали все-таки цей, усім уже обридлий від частоти вживань, сайт Вікілікс і всесвітньовідомий список "Форбс", оскільки у них ніде й словом не обмовляється ні про Петра Петровича Бровка, ні про місто над швидкоплинним Дністром Могилів-Подільський, де за опівночі півні кричать одразу на дві держави – Україну та Молдову. А що саме тут "обнулили" матінку Конституцію України, почали писати історію державотворення на свій лихварський лад, перескочивши від онуч одразу до Версачі, ви зараз зрозумієте. І це, цілком можливо, ввійде до параграфів нової, непарадної історії України.

Одне слово, коли вранішнє понеділкове сонце після недавніх місцевих виборів освітило ситуацію в місті, то на обох берегах Дністра дізналися: головою Могилів-Подільського знову обрали пана Бровка.

Це все одно, якби після вердикту Конституційного суду України, виголошеного 1 жовтня ц. р., ми наступного дня дізналися, що оскільки нам надалі жити за Конституцією України зразку 1996 року, то від цього дня й главою держави має бути тодішній, із минулого тисячоліття, русявий Л. Кучма, а не брюнет В. Янукович.

Ні, я ні скільки не беру під сумнів результати "волевиявлення" по-могилів-подільськи, і того, що насправді запаковано в опломбованих мішках, які звезли начебто з виборчих дільниць. Я дещо про інше.

П. Бровко уже до цьогорічних виборів декілька разів головував у місті, де нині мешкає 32,5 тисяч громадян. Результатом цього правління стало те, що куди нині не ступи, усе належить Петрові Бровку, чи його родині. А це заводи, АЗС, кафе, готель і ще багато-багато іншого цінного добра.

Як мовиться, хто раніше встав, той і капці взув. Бровко всі роки первісного накопичення капіталу не спав, і, як він це з гордістю любить промовляти про себе, тепер – найбагатша людина в цих придністровських місцях.

Ну й нехай, хіба ж ми не гордимося тим, що, приміром, Рінат Ахметов утирає носа своїми мільярдами всім багатіям Європи?!

Наші пенсіонери цю гордість мають і на сніданок, на обід і на вечерю, розмазують її на хліб. Так солодше, гоноровіше сприймати стомлюваність багатіїв від набридливих сервелатів фінських, лососів норвезьких, коньяків французьких...

Могилів-подільські безробітні, наче сліпні на вогник, стікаються під тамтешній супермаркет "Гуси-Лебеді", під продуктові крамниці, ресторан і різноманітні кафе, якими володіє родина Бровків: у місті мешкає два рідних брати Петра Петровича, декілька дружин. І всім цим вони сповна володіють.

Але так сталося, що на попередніх виборах багатія і властителя всієї могилів-подільської калюжі на березі Дністра переміг такий собі колишній правоохоронець і висуванець "Нашої України".

Скажіть, куди було податися осоромленому П. Бровку?

Та, звісно ж, піти у БЮТ. І не просто записатися, а очолити його організацію в місті.

Кажуть, що не було щастю меж для Юлії Тимошенко від того, що П. Бровко сам прийшов під її крило. Вона тут же випурхнула із Києва, поспішила оглянути ряди справжнього білого війська, яке буквально вишукував для неї хитрий Бровко на берегах Дністра.

А йому, підкреслю, зібрати півтисячі, а то й тисячу людей, що голодному псові муху проковтнути. Дав команду рідні своїй на декілька годин закрити всі власні заклади, крамниці, палаци, ринкові конури, зібрати всіх в одному місці – і чисельний натовп уже на очах. А ще ж коли запахтіти ситним обідом перед голодною, безробітною саранчею. Вона куди хочеш збіжиться.

Побачила цю хмару під своїми білосердечними прапорами схвильована Юлія Володимирівна, замало не розплакалася. Напевне, там і подумала: з такою ордою можна не лише В. Януковича подолати, а пів-Європи підкорити...

Насправді, у тій "орді", розказували потім знаючі люди, було без ліку й циган із сусіднього берега: за мостом молдавське місто Атаки, а там ромів без обліку, і всі вони щодоби побираючись, "пасуться" тут, на українські стороні. Молдова в Європі, як відомо, на останньому місці за статками на душу населення, Україна стоїть перед нею. Тому всі голодні душі з Молдови прибиває до нашого берегу...

- Мене найбільше вразило те, – розповідає вінницький журналіст Василь Кізка, – що якось потрапив на конференцію, котру проводив місцевий БЮТ під головуванням Бровка. Акція проходила, ви, мабуть, і не повірите – в приміщенні... Партії регіонів. І місцеві вожді "регіоналів", звернув увагу, замало не на пів зігнутих ногах холодненьку водичку своєму політичному ворогу подають, кондиціонери завбачливо вмикають. Замало не на руках його носять. Хоча він тут же їх усіх із трибуни буквально громить...

До кого із них не звернуся за поясненням, – продовжує мій колега, – лише лукаво усміхаються, безсило розводять руками: мовляв, нічого не знаю, або по-змовницьки шепочуть: "Так треба".

Усе відкрилося загодя: Петро Бровко зі всім своїм штабом і чисельним партійним військом, вийшовши із БЮТу, благополучно приземлився в Партії регіонів. І саме від неї був висунутий кандидатом у міські голови нинішньої осені...

Від місцевої журналістської братії не скрився той факт, що частуючи Ю. Тимошенко, частину ласощів з того святкового столу фальшиві БЮТівці вже буцімто повезли на правий берег Дністра, в Молдову, для вгощання матері відомого київського "регіонала" Анатолія Кінаха. Котра саме там неподалік мешкає. Так, принаймні, пишуть у ЗМІ.

Подейкують, що це якраз колишній найбільш безбарвний із наших прем'єр-міністрів А. Кінах, який, думаю, про всяк випадок дома посипає нафталіном помаранчевий шарф, котрий пов'язав 2004 року на Майдані, зрозумів таку ж, як і сам має, зрадницьку душу Петра Бровка, допоміг пригрітися їй у лоні "регіоналів".

Такі собі, сказати, банальні персонажі із "Весілля в Малинівці", із власним лібрето тривіального пристосуванця.

Відтак, Петро Бровко на виборах 30 жовтня ц. р. навербував 35,7 відсотків голосів громадян міста, найближчий його переслідувач, комуніст Г. Глухманюк – 26,9, хоча під час вересневого опитування обидва набирали менше 9 відсотків. Попередній міський голова "нашоукраїнець" М. Саволюк, котрий за результатами того ж таки соціологічного дослідження тягнув тоді на 17 відсотків, фінішував чомусь із цифрами 9,75.

Але суть нині не в тому. Якраз у період виборчої колотнечі стало відомо, що Петро Бровко, той, який є найбагатшим на лівому березі Дністра, і який уже понад дванадцять років є державним службовцем України, котрий два періоди був головою найбільшого міста Вінницької області, насправді виявився громадянином Молдови.

Стаття 4 Конституції України чітко і однозначно гласить: "В Україні існує єдине громадянство". Також 4 стаття Закону "Про державну службу в Україні" стверджує: на державну службу приймаються лише громадяни України.

У той же час посольство Республіки Молдови в Україні підтвердило, що Петро Бровко ще з 1994 року є громадянином її держави і прописаний у м. Дондушень, вулиця Індепенденцей, 72. Документ можна побачити за цією адресою: http://mogpod.blox.ua/resource/Brovko_moldovanin_konsul.doc

Усе що твориться в Могилеві-Подільському після 30 жовтня, часу місцевих виборів, коротко можна назвати борсанням у калюжі. Бо ж почалися суди за судами. Коли всі, що називається, вище лоба вже вимастилися в багнюці – і колишні кандидати в мери, і члени територіальної виборчої комісії (ТВК), представники різних партій, місцеві політики, лише один чоловік залишається у білосніжному одязі, та ще й апетитно їсть шоколад. Це, зрозуміло, пан Бровко.

Як справжній бонапарат, він озброївся первинним рішенням ТВК про те, що є переможцем виборів, бо набрав найбільше голосів, і буквально взяв усю владу міста в свої руки. Проводить сесії міської ради. Зажадав усім працівникам міської ради, управлінь та служб написати заяви на звільнення. Нікого і не допускає до міськради, хто намагається заявити, що в місті має керувати влада, яка працювала до 30 жовтня.

Суди зі скрипом, але все таки змушені були визнати, що з виборами міського голови у Могилеві-Подільському твориться повне беззаконня. Це, зокрема, констатували і Київський апеляційний адміністративний суд, і Вінницький окружний адміністративний суд. Документи можна переглянути за цими посиланнями: http://mogpod.blox.ua/resource/Reestr_sydovuh_rishen.doc

Але коли кандидати на міського голову приносять ці рішення на засідання ТВК, члени комісії відмовляються розглядати їх вердикти, стверджуючи: ми Бровка знаємо значно краще, ніж у судах, тим паче Вінниці та Києва.

Як не дивно, ситуація повного бровкізму у Могилеві-Подільському, стан дикої, протиправної узурпації всієї влади в місті людиною, яка взагалі навіть немала права брати участі в виборах, знаходить цілковите схвалення та підтримку в особі керівників області. Що вже там казати, коли після всіх судових рішень, на сесії обласної ради цими днями пана Бровка представляють, як законно обраного голову найкрупнішого на Вінниччині міста обласного підпорядкування.

А все лише тому, що він начебто свій по партійному духу...

Як можна зробити висновок, "регіоналам" абсолютно байдуже, хто там у місті над Дністром обраний за керівника, нехай би навіть гуманоїд із іншої планети, лиш би від нього була заява на вступ до Партії регіонів.

Виникає цілком логічне запитання: а як же ж до цього всього ставляться правоохоронні органи, насамперед, прокуратора області, яка ж, напевне, повинна контролювати дотримання законності на ввіреній території? А наша доблесна СБУ? Котрі, думається, вже давно повинні, мабуть, були порушити кримінальну справу про узурпацію влади особою, яка немає мандата на виконання службових обов'язків керівника міста і котра, до того ж, є громадянином іншої держави.

Якщо пан прокурор області не вірить у те, що дії П. Бровка є справжнім криміналом, тоді нехай у Могилеві-Подільському перейде міст і за пятсот кроків потрапить до міста Атак Республіки Молдова. Потрудиться пройде до тамтешньої мерії, зайде до кабінету глави міста і оголосить там себе мером Атак. Побачимо, де він опиниться буквально за десяток хвилин.

А ось в Україні подібна інтервенція, виявляється, цілком можлива.

Тоді навіщо нам така прокуратура, така СБУ? Кажу це, як сумлінний платник податків.

На жаль, реакції прокуратури області, СБУ, міліції на все це – зеро. І тільки тому, що подібне сповна влаштовує вождів області... Мабуть, і керівництво держави також, котре, гадаю, надзвичайно добре поінформоване про ситуацію у Могилів-Подільській резонансній виборчій калюжі.

Тому й не дивно, що прийняте 3 грудня рішення тамтешньої ТВК про необхідність проведення перевиборів 19 грудня ц. р. (себто уже завтра), про що, до речі, широко повідомляла українська преса, вийшла дешевою "дезою".

Київська ЦВК ніяк не відгукнулася на резонансне рішення місцевої ТВК.

Усе якось дивно завмерло до кращих часів. Припускаю, що на площі Лесі Українки та й на інших печерських пагорбах Києва, думають над тим, щоб усе таки якимсь боком утиснути молдавські "Гуси-лебеді" в наші територіальні правові рамки. А тим часом громадянин Молдови П. Бровко і далі успішно "керує" містом...

Усе це не що інше, як повний Індепенденцей. І хоч насправді не знаю, що воно означає це заковиристе молдавське слово, але оскільки на цій вулиці, в будинку N72 мешкає сам Петро Бровко, можна здогадатися, що це неодмінно щось велике і світле... Як і сам громадянин Молдови, котрий поставив дибки, як іще кажуть – "цапки", геть всю владу і всю виборчу систему в Україні...

Думаю, що одного ранку, як відспівають півні над Дністром, добропорядні громадянин Могилів-Подільського дізнаються, що вони вже не належать до України. Всі стали громадянами такої собі країни Індепенденцей, а президентом у них є, звісно ж, незабутній Петро Бровко.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua