Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" допомагає у боротьтбі з невиплатою заробітньої плати


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

На сьогодні, в Україні набуло значного поширення таке негативне явище як невчасна виплата заробітної плати. Так, заборгованість по невиплаченій заробітній платі становила 1,692 млрд грн.

Всеукраїнська громадська організація ''Сила Країни'' допомагає у боротьтбі з невиплатою заробітньої плати
На сьогодні, в Україні набуло значного поширення таке негативне явище як невчасна виплата заробітної плати. Так, заборгованість по невиплаченій заробітній платі становила 1,692 млрд грн.

Варто зауважити, що така ситуація зачіпає усі сектори української економіки. Починаючи від важкої промисловості і закінчуючи освітньою галуззю.

Цікавим прикладом є ВНЗ "Університет сучасних знань". Зокрема, у цьому ВУЗі відбувалась систематична затримка заробітної плати. Проте на вимогу ВГО "Сила Країни" Державним департаментом з питань нагляду за додержанням законодавства про працю була проведена перевірка. Під час зазначеної перевірки було виявлено ряд порушень трудового законодавства, у тому числі і щодо невиплати заробітної плати. ВГО "Сила Країни" допомогла співробітникам Університету сучасних знань відновити справедливість.

ВГО "Сила Країни" просить повідомляти про невиплату заробітної плати за електронною адресою: sylakrainy@meta.ua. Наша Організація надасть юридичну допомогу усім хто її потребує.

Більше інформації на сайті ВГТ "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny.html

Обговорення на форумі: http://forum.syla.org.ua/viewtopic.php?f=8&t=23


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua